Vykurovanie bez údržby – doživotne

Vykurovanie bez údržby – doživotne

30. 04. 2012 Zdieľať

Teplo domova, o ktoré sa netreba starať je na dosah. Nízkoteplotné elektrické podlahové vykurovanie DEVI™ vám v dome bude slúžiť tak dlho, ako dlho bude stáť váš dom.

Žiadna výmena opotrebovaných radiátorov, pravidelné revízie kotlov alebo vysoké investičné náklady na zakúpenie tepelného čerpadla. Elektrické vykurovacie rohože DEVI™  sa pri stavbe alebo rekonštrukcii domu jednoducho zalejú do podlahy a pripojí sa na ne termostat. Vy si už len vychutnávate maximálny komfort príjemného sálavého tepla pekne od podlahy.

Okrem nulových nákladov na údržbu potešia rodinný rozpočet nízke investičné náklady na zabudovanie systému termokáblového vykurovania DEVI™ . Netreba investovať ani do kotla, technickej miestnosti alebo plynovej prípojky. Vrásky na čele vám určite nespraví ani výška prevádzkových nákladov. Prepracovaný systém regulovania teploty umožňuje nastaviť teplotu v každej miestnosti individuálne podľa potreby a využívania. Odborníci odporúčajú DEVI™ aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Podlahové vykurovanie totiž dokáže i pri nízkom inštalovanom príkone vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu.


Vykurovanie bez údržby – doživotne

1098490
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

Termostat zadarmo

V rámci programu Bonusová energia môže každý zákazník ZSE Energia bezplatne získať ku kúpe elektrického podlahového vykurovania DEVI™  bezdrôtovú riadiacu jednotku DEVILINK CC s inteligentným farebným dotykovým displejom v hodnote 598,80 eur. Jedinou podmienkou je inštalácia podlahového vykurovania DEVI™  ako hlavného zdroja vykurovania budovy s vykurovacou plochou minimálne 100 m2. Ďalej už len stačí:
•    navštíviť predajné miesto DEVI.
•    preukázať sa faktúrou alebo informáciou o stave zmluvného účtu za elektrinu nie staršou ako 3 mesiace.

Viac informácií nájdete na www.devi.sk
 

Kategória: Aktuality
Tagy: devi
Zdieľať článok