Výsledky súťaže o 5 kávovarov TASSIMO

Výsledky súťaže o 5 kávovarov TASSIMO

04. 12. 2012 Zdieľať

Súťaž o 5 kávovarov TASSIMO prebiehala do 2. novembra. Úlohou súťažiach bolo správne zodpovedať na jednu otázku uverejnenú v časopise Môj dom č. 10/2012.

Výhercami súťaže sa stali:

JANA PUPALOVÁ, POLTÁR
PETRA SOJKOVÁ, LOZORNO
JANA KRISTÍNOVÁ, NEMŠOVÁ
ĽUBOMÍRA ČESNEKOVÁ, KALNÁ NAD HRONOM
MIRKA ŠUVADOVÁ, VYSNÝ KUBÍN
 

Výhercom srdečne gratulujeme!


Výsledky súťaže o 5 kávovarov TASSIMO

Výsledky súťaže o 5 kávovarov TASSIMO

 
Odteraz si v príjemnom prostredí vášho domova môžete vychutnať skvelú kávu. Stlačením jediného tlačidla kávovar Tassimo vykúzli kávu presne takú, akú máte najradšej. Pre milovníkov nadčasového dizajnu je tu teraz nový rad kávovaru – Tassimo T55. Jeho vzhľad charakterizujú vyvážené tvary, povrch s vysokým leskom v čiernej alebo červenej farbe a elegantné chrómované doplnky. Okrem lahodnej kávy s kávovarom Tassimo pripravíte aj ďalšie nápoje, ako je horúca čokoláda Milka alebo čaj Twinings.
 
Inteligentná technológia čiarového kódu zabezpečí, že každý z horúcich nápojov bude pripravený optimálnym spôsobom. Načítaním špecifického kódu z vloženej kapsule T DISC prístroj ihneď zistí, o aký druh nápoja ide.
 
Následne nastaví všetky dôležité parametre tak, aby množstvo vody, čas sparenia aj teplota optimálne zodpovedali danému nápoju. Na dokonalú prípravu nápojov má Tassimo T55 navyše k dispozícii tlačidlo
plus/mínus, ktorým sa dá nastaviť, aký má byť výsledný nápoj silný alebo, naopak, jemný. Filter BRITA integrovaný v zásobníku na vodu zabezpečuje lepšiu kvalitu nápojov. Novému kávovaru Tassimo jednoducho neodoláte!
Kategória: Aktuality
Tagy: kávovar
Zdieľať článok