Zaujímavé novinky pre jesenné obdobie

Zaujímavé novinky pre jesenné obdobie

07. 10. 2016
Zdieľať

Jednou z nich je úplne nový typ domu so staronovým názvom Laguna 122. Tento dom je veľmi zaujímavo riešený. Kuchyňa je spojená s jedálňou a obývacou izbou, pričom sa tu naskytá možnosť aj samostatného oddelenia kuchyne. Kuchyňa má priamy vstup do veľmi praktickej špajze, ktorá zväčšuje úložné možnosti v kuchyni.

Zo všetkých obytných priestorov, obývacej izby a dvoch izieb je možný priamy vstup na budúcu terasu. Laguna 122 sa vyznačuje veľkými presklenými plochami z južnej alebo juhozápadnej strany, ktoré umožnia veľké slnečné zisky v zimnom období. Dom firmy Atrium SK Laguna 122 poskytuje veľmi komfortné a zdravé bývanie pre 4 člennú rodinu.


Zaujímavé novinky pre jesenné obdobie

1845389
ATRIUM SK s. r. o., Banská Bystrica

Zdravé a komfortné bývanie umožňuje užívateľom domov  najmä prémiový konštrukčný systém Difutech®, ktorý je vyskladaný z materiálov, ktoré neobsahujú ani stopové množstvo formaldehydu. Celý konštrukčný systém je postavený s dôrazom na vynikajúce vlastnosti, akustické, požiarno-technické a tepelno-technické.

Firma Atrium SK ponúka na jeseň tohto roku podporu alternatívnych zdrojov, obstaranie napr. fotovoltaického ohrevu TUV alebo tepelných čerpadiel za vynikajúcu cenu a predstaví v spolupráci s architektmi každý mesiac nový typ domu, ktorým sa budú môcť budúci stavebníci inšpirovať.

www.atrium-sk.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia