ZEPTER za zdravie celej rodiny

27. 06. 2008
Zdieľať

Spoločnosť Zepter v spolupráci s odborníkmi odštartovala kampaň na podporu zdravej výživy. Reaguje tak na skutočnosť, že úroveň stravovania v Slovenskej republike nie je ani zďaleka optimálna. Problémom je predovšetkým nadmerné konzumovanie tukov a cukrov […]


Spoločnosť Zepter v spolupráci s odborníkmi odštartovala kampaň na podporu zdravej výživy. Reaguje tak na skutočnosť, že úroveň stravovania v Slovenskej republike nie je ani zďaleka optimálna. Problémom je predovšetkým nadmerné konzumovanie tukov a cukrov a na druhej strane nedostatočná konzumácia ovocia a zeleniny, a to všetko nepriaznivo ovplyvňuje zdravotný stav populácie.

Vo svojej kampani kladie preto Zepter dôraz na pestrosť pokrmov a ich zdravú prípravu – bez tuku a s maximálnym zachovaním živín, vitamínov a minerálov. Kľúčom k zdravému stravovaniu je v prvom rade vhodný výber potravín. Rovnako dôležité je však ich spracovanie, pri ktorom má rozhodujúci podiel kvalita používaných nádob na varenie. Ušľachtilá chrómniklová oceľ (tzv. chirurgická), charakteristická pre nádoby Zepter, je ideálna pre prípravu zdravých pokrmov.

Nádoby sú prakticky nezničiteľné, neuvoľňujú do potravín žiadne škodliviny, sú čuchovo i chuťovo neutrálne a navyše, rovnomerne rozvádzajú teplo. Potraviny v nich možno spracovávať klasicky, ale aj bez tuku, a to významne znižuje výslednú energetickú hodnotu jedál.

Zdroj: FUSION, s. r. o.

Kategória: Aktuality
Tagy: zepter
Zdieľať článok

Diskusia