Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“

14. 06. 2017 Zdieľať

Chuť na dobre vychladené drinky či zmrzlinu stúpa spolu s teplotou. Spríjemnite si leto kúpou novej kombinovanej chladničky s mrazničkou a vybavte svoju kuchyňu až troma novými spotrebičmi!

Prečo vybrať mrazničku s technológiou NoFrostPlus?

Spoločnosť gorenje prináša vylepšenú technológiu NoFrost Plus, ktorá zachováva všetky výhody klasického systému NoFrost a odstraňuje jeho nevýhody – vyschýnanie potravín. Technológia NoFrost Plus funguje na princípe cirkulácie chladného vzduchu úplne bez vlhkosti. Nulová vlhkosť znamená mrazničku bez ľadu a námrazy. Potraviny sú chránené, nevyschýnajú a zostávajú dlhšie čerstvé.

Funkcia NoFrost Plus navyše spája osvedčené funkcie pre dlhšiu čerstvosť potravín. IonAir udržiava mikroklímu, ktorá predlžuje životnosť potravín. AdaptTech šetrí energiu a chráni potraviny pred teplotným šokom a MultiFlow 360° udržuje rovnomernú teplotu vďaka štrnástim ventilačným otvorom. Príjemným bonusom je tiež možnosť registrácie predĺženej záruky na kompresor vašej kombinovanej chladničky až na 15 rokov!


Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“

Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“
GORENJE Slovakia

NoFrost Plus darček

A to najlepšie? Ak si zakúpite vybranú chladničku s technológiou NoFrost Plus do 31. 8. 2017, dostanete od nás darček v hodnote až 149 €. Vybrať si môžete z množstva šikovných domácich pomocníkov, ktorých oceníte nielen počas blížiaceho sa leta. Doplňte svoju výbavu o kuchynského robota alebo sa pripravte na letné párty s priateľmi a vyberte si kontaktný gril. Pozor – počet darčekov je obmedzený!


Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“

Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“
GORENJE Slovakia

Pre uplatnenie akcie NoFrost Plus Darček je potrebné zaregistrovať zakúpenú kombinovanú chladničku na stránke www.gorenje.sk/chladnicky-akcia. Počas registrácie si sami vyberiete malý domáci spotrebič gorenje, ktorý získate zadarmo ako darček. A leto s troma novými spotrebičmi sa môže začať!

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok