Zlatá plaketa pre Habito

29. 03. 2017
Zdieľať

Rigips predstavil na tohtoročnom veľtrhu Coneco Racioenergia 2017 svoju sadrokartónovú priečku Habito. To, že spoločnosť patriaca do medzinárodného koncernu Saint-Gobain je inovátorský líder v oblasti suchej výstavby a Habito je prelomový produkt, potvrdilo aj získanie ocenenia Zlatá plaketa za najlepší exponát.

Habito predstavuje ekonomicky výhodnú investíciu do moderných domácností s dlhodobým a praktickým využitím. Vďaka špeciálne vystuženému jadru sa vyrovná priečkam z plných tehál a dokáže výrazne eliminovať riziko mechanického poškodenia steny. Na Habito jednoducho a pohodlne umiestnite kuchynské skrinky, kúpeľňové poličky,  obývacie steny a radiátory. Vďaka jednoduchému systému kotvenia môžete opakovane a len s použitím bežnej skrutky do dreva premiestňovať uchytené predmety. Za zmienku stoja aj výborné akustické vlastnosti.  V porovnaní s bežnou priečkou, Habito výrazne zlepší akustickú pohodu interiéru. 


Ocenenie za novátorský prístup, zlepšenie pevnostných vlastností a rozšírenie možností použitia sadrokartónových produktov.

Ocenenie za novátorský prístup, zlepšenie pevnostných vlastností a rozšírenie možností použitia sadrokartónových produktov.
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

www.rigips.sk 

Kategória: Aktuality
Tagy: stavebný materiál
Zdieľať článok

Diskusia