Zmeňte atmosféru vášho domova a získajte zdravé ovzdušie

08. 03. 2019 Zdieľať

Každý z nás sa rád obklopuje predmetmi, ktoré vytvárajú z obyčajného priestoru náš domov, sú nimi rôzne kusy nábytku, pohodlné kreslá, mäkké a hrejivé deky, voňavé sviečky alebo kvetinová výzdoba. Domov nám pripomínajú známe vône, máme tam pocit bezpečia a sme obklopení vecami, ktoré máme radi a ku ktorým máme vytvorený veľakrát osobný vzťah. Tento domov si musíme chrániť a udržiavať.

Preto je dôležité, aby sa atmosféra vášho domova nezmenila vplyvom nežiadúcich hostí v podobe plesní a roztočov. V domácnosti sa vplyvom množstva bežných aktivít počas dňa aj noci tvorí vzdušná vlhkosť. Napríklad v obývacej miestnosti je spôsobený vznik nadmernej vlhkosti jednoducho dýchaním, rastlinami, ktoré prirodzene produkujú vlhko alebo menej častým vetraním. V kúpeľniach je to často práve praním, sušením bielizne a uterákov na šnúrach nad vaňou alebo v sušičkách bielizne, ktoré produkujú vysoké vlhko v prostredí, v ktorom sú umiestnené. Skvelým bojovníkom proti nadmernej vlhkosti sú práve pohlcovače vlhkosti Ceresit. Umiestnite ich kdekoľvek v miestnosti, napríklad na práčke, na parapetoch alebo len tak na poličke v spálni a ani neviete ako účinne fungujú proti vzniku nežiadúcich vlhkých máp na stenách alebo plesní v škárach v kúpeľni. Ceresit stop vlhkosti AERO 360° fungujú čisto na fyzikálnom princípe a náhradné náplne Ceresit absorbujú vlhkosť zo vzduchu, ktorý cirkuluje skrz tabletu. Tá sa premení na kvapalinu, ktorá sa hromadí v nádobe, následne ju len vylejete a náplň vymeníte za novú. Ceresit pohlcovač nepotrebuje zdroj elektrickej energie, takže ho môžete nechať pôsobiť naozaj hocikde.


Zmeňte atmosféru vášho domova a získajte zdravé ovzdušie

2357201
Henkel Slovensko

 

Náhradné náplne majú okrem pohlcovania vlhkosti aj ďalšiu funkciu a tou je absorbovanie zápachu z ovzdušia a navyše pôsobia aromaterapiou na organizmus. Môžete si zvoliť z 3 príjemných vôní, ktorými sú relaxačná levanduľa, príjemná vanilka alebo energické ovocie, obsah esenciálnych olejov pozitívne vplýva na posilnenie imunity, čo je cennou výhodou hlavne v období chrípky a iných ochorení, ktoré nám oslabujú imunitu.  


Zmeňte atmosféru vášho domova a získajte zdravé ovzdušie

2357197
Henkel Slovensko

 

Do kúpeľne odporúčame použiť úplnú novinku, ktorou je Ceresit pohlcovač vlhkosti Kúpeľňa, výnimočný je svojou efektivitou a dizajnom navrhnutým priamo do menších kúpeľňových priestorov. Pokiaľ už bojujete s plesnivými škárami v kúpeľniach tak vyskúšajte obnovu silikónov s Ceresit ReNew. Ten dokonalo prekryje pôvodný silikón pomocou jedného ťahu a vy budete mať opäť pocit ako v novučkej kúpeľni. 

Bojujte proti nadmernej vlhkosti pre váš zdravý domov s Ceresit stop pohlcovačmi!

Viac informácií nájdete na www.stopvlhkosti.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: pohlcovače vlhkosti
Zdieľať článok