Zrealizujte si svoje predstavy o vysnívanom bývaní

Zrealizujte si svoje predstavy o vysnívanom bývaní

10. 12. 2012 Zdieľať

Pre väčšinu z nás je vlastné bývanie jednou z najväčších životných investícií. Dobrou príležitosťou na získanie týchto finančných prostriedkov môže byť práve najštedrejšie obdobie v roku, Vianoce. Financie na bývanie, bonus k sporeniu, poistenie domácnosti či automobilu nám s príjemnými zľavami poskytne Wüstenrot.

Stavebný úver s úrokmi 3 % ročne môžete teraz získať celkom bezplatne spolu s garanciou na celé  obdobie splatnosti. Medzi výhody nepatrí len najdlhšia viazanosť na trhu, až do 25 rokov, ale aj mesačné splátky bez rizika neskoršieho zvýšenia. Na všetkých zároveň čaká podpora v podobe štátnej prémie vo výške do 66,39 € na osobu. Vďaka nej získate v roku 2012 k dobru až 10 % z vašich ročných vkladov. V nasledujúcom roku sa nasporená suma zvýši až o 11,5 %. Wüsternot tiež ponúka ďalšie 2 % p. a. na vklady, prípadne úrokový bonus 2 až 4 %. Pri uzavretí stavebného sporenie do konca roka 2012 môžete získať špeciálny Wüstenrot BONUS – diaľničnú nálepku na rok 2013 alebo 50 € na účet stavebného sporenia. 


Zrealizujte si svoje predstavy o vysnívanom bývaní

Zrealizujte si svoje predstavy o vysnívanom bývaní
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Po zrealizovaní vašich predstáv je zas dobré poistenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť v prípade nečakaných nepríjemností. Vhod môže prísť najmä poistenie domácnosti či zodpovednosti za škodu. Pri poistení je dôležitý aj rozsah krytých rizík. Ten je v prípade Komplexného poistenia bývania vo Wüstenrot poisťovni dostatočne široký, a preto si už žiadne z rizík netreba pripoisťovať. Komplexná poistka je najlepšia voľba, lebo nikdy neviete…
 
Kategória: Aktuality Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok