Ako si zariadiť dokonalé varné centrum?

30. 11. 2020 Zdieľať

Je jedno, či dávate prednosť regionálnym špecialitám, exotike alebo si doma pochutnávate na čomkoľvek z uvedeného. Tou najdôležitejšou ingredienciou majstrovskej kuchyne je totiž nikdy nekončiaca vášeň. A inteligentné kuchynské vybavenie, ktoré vám zakaždým pomôže k dobrým a chutným pokrmom.

Práve také sú spotrebiče Whirlpool z najnovšej prémiovej kolekcie W Collection v troch dizajnových radoch s názvami W11, W9 a W7. Najvyšší rad kuchynských pomocníkov W11 z čierneho skla so zapustenými rukoväťami predstavuje vôbec to najlepšie. Prístroje sa ovládajú intuitívne prostredníctvom veľkého farebného dotykového displeja. Sú vybavené špičkovou senzorovou technológiou 6. ZMYSEL a ďalšími technologickými vymoženosťami, a tak sa vám jedlo zakaždým perfektne podarí, či ste začiatočník, alebo skúsený majster kuchárskeho remesla. Čo vám teda rozhodne nesmie chýbať?

Whirlpool-WVH-92-K

Zdroj: Whirlpool

Veľkorysá indukčná varná doska s inkognito odsávačom

S indukčnou varnou doskou Whirlpool WVH 92 K s integrovaným odsávačom pár sa môže vaše varenie premeniť na predstavenie pre vašich priateľov. Táto dizajnová novinka sa totiž skvelo vyníma na kuchynskom ostrovčeku. Veľkorysá indukčná varná doska so šírkou 83 cm a so štyrmi varnými platňami má digitálny displej a ovláda sa intuitívne dotykovým posuvníkom. S deviatimi stupňami intenzity varu a extra rýchlym boosterom zvládnete akúkoľvek kuchársku techniku. Užitočná je aj funkcia Stop & GO, keď potrebujete varenie prerušiť napríklad počas telefonického hovoru – platne pobežia na najnižšom výkone, ale doska si zapamätá nastavenie a keď budete môcť, bude pokračovať presne tam, kde ste varenie prerušili. Integrovaný extra výkonný odsávač pár vtiahne počas chvíľky silou hurikánu všetky nepríjemné pachy, dym aj paru, ktoré vznikli počas varenia, a zaistí v kuchyni čistý vzduch bez mastných výparov. Vďaka funkcii Power Management môžete dosku pripojiť aj na 230 V. Odporúčaná cena je 1 490 €.

XXL Rúra s patentovanou sondou

XXL Rúra s patentovanou sondou Zdroj: Whirlpool

XXL Rúra s patentovanou sondou

Vo vašej kuchyni sa bude perfektne vynímať aj samostatná teplovzdušná rúra Whirlpool W11I OM1 4MS2 H s extra veľkým objemom 73 l a so senzorovou technológiou 6. ZMYSEL. Stačí len vybrať jeden z receptov a rúra už nastaví teplotu, výkon ohrievacích telies a odporučí aj úroveň, kam máte vložiť pekáč s jedlom. Ovláda sa jednoducho prostredníctvom veľkého farebného displeja s možnosťou nastavenia slovenského jazyka a tiež na diaľku cez mobil a aplikáciu 6th SENSE LiveApp. Rúra má unikátnu patentovanú sondu na pečenie, ktorú využijete nielen pri pečení mäsa alebo rýb, ale aj chleba či koláčov. Ak budete chystať štvorchodový obed, alebo napríklad vianočné pečivo, oceníte tiež možnosť piecť až na štyroch úrovniach naraz bez zmiešania chutí a vôní. O čistotu sa postará samočistiaci parný systém HydroClean. Odporúčaná predajná cena je 749 €.

turbo rúra Whirlpool W11I ME150

turbo rúra Whirlpool W11I ME150 Zdroj: Whirlpool

Turbo rúra 2 v 1

Možno, že je pre vás ako stvorená iná novinka – turbo rúra Whirlpool W11I ME150 s objemom 40 l. Kombinuje výhody tradičného pečenia, teplovzdušného pečenia a mikrovĺn. Predstavuje dva samostatné spotrebiče v jednom, a pritom má výšku len 45 cm. Pomocou nej pripravíte veľa dobrôt v polovičnom čase aj v najmenšej garsónke. Je vybavená senzorovou technológiou 6. ZMYSEL. Ponúka napríklad kysnutie cesta alebo udržiavanie v teple aj obľúbené automatické recepty. Rúra získala dve prestížne ocenenia za dizajn – Red Dot a IF Design Award. Odporúčaná predajná cena je 979 €.

domáce spotrebiče

Zdroj: Whirlpool

WHIRLPOOL VIANOCE

Ak nakúpite od 1. 10. 2020 až do 31. 12. 2020 ľubovoľnú kombináciu vstavaných kuchynských spotrebičov Whirlpool aspoň za 1 000 €, získate po registrácii na www.whirlpool.sk kupón na 100 €, ktorý vás oprávňuje na výber ľubovoľného tovaru u partnerov Tesco, www.delimano.sk a TETA. Viac na www.whirlpool.sk/promo-akcie/.

Viac na www.whirlpool.sk.

ZDROJ PR Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: indukčná varná doska teplovzdušná rúra turbo rúra
Zdieľať článok