Gorenje predstavuje novú generáciu voľne stojacich chladničiek  IonGeneration!

Gorenje predstavuje novú generáciu voľne stojacich chladničiek IonGeneration!

31. 05. 2013 Zdieľať

Napadlo Vám niekedy, prečo sa potraviny v chladničke tak často kazia ? Gorenje hľadalo odpoveď v prírode a výsledkom je nová generácia chladenia Ion generation.

Základom chladenia ja unikátna technológia IonAir, ktorá vo vnútri chladničky ničí škodlivé mikroorganizmy a zápachy potravín. Mimoriadne účinný ventilátor Multiflow 360° aktívne vyrovnáva vlhkosť a teplotu vo vnútri a eliminuje nežiadúce mrznutie potravín. Chladničky sa vďaka systému Adaptcool prispôsobia chodu domácnosti a navyše šetria energiu. K maximálnej čerstvosti a trvanlivosti potravín prispieva i rada ďalších funkcií, Take it Fresh, Take it Smart a Take it Green.

Gorenje predstavuje novú generáciu voľne stojacích chladničiek  IonGeneration!

Gorenje predstavuje novú generáciu voľne stojacích chladničiek IonGeneration!
Gorenje

Gorenje sa stále snaží nájsť nové spôsoby, ako ušetriť energiu a peniaze. Preto patria všetky chladničky do úspornej energetickej triedy od A+ až po A+++. Navyše systém Ecomode šetrí Vašu energiu aj v dobe, kedy chladničku nepoužívate, napríklad počas dovolenky.
 
Iongenration sa snaží ohromiť nielen hromadou funkcií, ale aj prepracovaným designom, ktorý určite zaujme na prvý pohľad.
 
Viac informácií na www.gorenje.sk
Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok