Nová rada starostlivosti o bielizeň s prémiovými funkciami, tichým chodom a virtuálnym šatníkom

Nová rada starostlivosti o bielizeň s prémiovými funkciami, tichým chodom a virtuálnym šatníkom

30. 09. 2020 Zdieľať

Značka Hoover prestavuje radu starostlivosti o bielizeň H-WASH 500 a H-DRY 500. Nové práčky, sušičky a práčky so sušičkami ponúkajú okrem nevšedného dizajnu, vysoký výkon, extra tichý chod a prémiové funkcie pre kompletnú starostlivosť o vaše oblečenie.

Automatické dávkovanie pracieho prostriedku a aviváže Care Dose vám uľahčí prácu až na 21 cyklov, úsporný ale výkonný invertorový motor zabezpečí, že vás pri chode spotrebič neruší, kompletná sada 9 ošetrujúcich cyklov vrátane rýchlych sa postará o každý typ bielizne, parný program hĺbkovo vyčistí a uľahčí žehlenie. Aplikácia hOn pridáva inovatívne funkcie, napríklad skenovanie štítku pre vytvorenie virtuálneho šatníka.

Wi-Fi a nová digitálna platforma hOn

Práčky a práčky so sušičkou rady H-WASH 500 a sušičky H-DRY 500 sú vybavené Wi-Fi a pripojené k aplikácii hOn. Prostredníctvom hOn je možné spotrebič ovládať na diaľku a skontrolovať aktuálny stav pracieho alebo sušiaceho cyklu, sledovať štatistiky vrátane údajov o spotrebe alebo získať tipy na používanie a údržbu. Zároveň práčka a sušička spolu komunikujú a samy sa synchronizujú, aplikácia rozpozná zvolený prací cyklus, odstreďovanie a množstvo bielizne a rovno nastaví vhodný program pre jeho sušenie. Spotrebiče môžete tiež ovládať hlasom pomocou aplikácie alebo pripojením k hlasovým asistentom Google Assistant alebo Alexa.

Práčka a sušička spolu komunikujú a samy sa synchronizujú.

Práčka a sušička spolu komunikujú a samy sa synchronizujú. Zdroj: Candy Hoover

Skenovanie štítku pre vytvorenie virtuálneho šatníka

V rámci aplikácie hOn nájdete funkciu Skenovanie štítku, ktorá je schopná rozoznať symboly na štítku oblečenia a navrhnúť vhodný cyklus prania alebo sušenia. Ten potom spustíte aj priamo z mobilného telefónu. Vďaka tomu si môžete vytvoriť virtuálnu šatňu a otravné štítky z oblečenia odstrihnúť.

Skenovanie štítku pre vytvorenie virtuálneho šatníka.

Skenovanie štítku pre vytvorenie virtuálneho šatníka. Zdroj: Candy Hoover

Care dose – automatické dávkovanie pracieho prostriedku a aviváže

Systém automatického dávkovania vypočítava a zaisťuje správne dávkovanie pracieho prostriedku a aviváže až na 21 cyklov na základe tvrdosti vody a zvoleného cyklu. To zaručuje úsporu a maximálnu účinnosť. Práčka si sama určí potrebné množstvo a nedochádza k zbytočnému nadmernému používaniu prostriedkov.

Wi-Fi a nová digitálna platforma hOn

Wi-Fi a nová digitálna platforma hOn Zdroj: Candy Hoover

9 špeciálnych ošetrujúcich cyklov u práčok H-WASH 500

Prací cyklus Auto Care automaticky prispôsobí priebeh prania kapacite a typológii zaťaženia s maximálnou starostlivosťou a s dokonalými výsledkami už pri 30 ° C vďaka perfektnému zmiešaniu vody a detergentu ešte pred vstreknutím do bielizne. All in one (59 min na 40 ° C) je vhodný pre rýchle pranie s vysokou úrovňou starostlivosti; Rýchla starostlivosť 14-30-44 ‚rýchlo a efektívne vyperie bez plytvania energií, vody a pracieho prostriedku a to za 14, 30 alebo 44 minút pri teplote 30 ° C; hĺbkovo vyčistí a dezinfikuje Antialergénna starostlivosť (79 min na 60 ° C); Starostlivosť pri osviežení prinesie jemné osvieženie s dotykom pary za 39 minút pri 30; Jemná starostlivosť (59 min na 20 ° C) je určená pre jemné odevy a vlnu; o športové oblečenie a syntetické vlákna sa postará Fitness starostlivosť (29 min na 40 ° C). Doplnené sú o ďalšie programy v ponuke.

Práčka

Zdroj: Candy Hoover

Sušičky H-DRY 500 – Aquavision a Active Dry

Patentovaný systém Aquavision u sušiček H-DRY 500 zbiera kondenzovanú vodu do nádoby umiestnenej priamo vo dvierkach. Tak máte okamžitý prehľad o množstve vody, navyše vďaka ergonomickému madlu a praktickému lieviku môžete nádobu ľahko vybrať a vodu použiť napríklad do naparovacej žehličky alebo na zalievanie. Program Active Dry len za 20 minút odstráni nepríjemné pachy, baktérie a alergény a oblečenie jemne osvieži.

Viac na www.hoover.sk

Zdroj: PR Candy Hoover ČR s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: práčky sušička bielizne
Zdieľať článok