Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

27. 04. 2015
Zdieľať

Riadite sa módnymi trendami alebo nedáte dopustiť na klasiku? Máte radi nadčasový dizajn či tradičné tvary, z ktorých cítiť históriu? Nech patríte do akejkoľvek skupiny, určite vás dostane kuchyňa v prírodnom štýle z dielne Sykora.

Kuchyne Sykora sú synonymom naozaj dobrej investície, prvotriednych materiálov, premysleného dizajnu, útulných domácností a topmoderných technológií. Jedna z ostatných noviniek z ich dielne, kuchyňa s označením Natural Kashmir, zaujme každého fajnšmekera. Stavte na tradíciu overenú časom a hodnoty, ktoré nikdy nevyjdú z módy. 


Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

1548983
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Kuchyňa s masívnym drevom

Jedným z trendov súčasnosti je návrat k prírode. Objavte ho v podobe masívneho dreveného pultu, ktorý na seba strhne všetku pozornosť a pritom zostane tak nenútene jednoduchý. Práve ten je základným kameňom kuchyne Natural Kashmir. Kúsok čistej prírody vo vašej kuchyni vám zabezpečí pocit útulnosti a pohodlia, aký ste ešte necítili. Kombinácia lesklej lakovanej kuchyne so zafrézovanými úchytkami a keramickou pracovnou doskou je ozvláštnená grafosklom s prírodným motívom stromu. Príliš odvážne? Vôbec nie! Dizajnérom tejto kuchyne je príroda sama, tak ju nechajte vyniknúť. 


Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

1548987
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Zdravé varenie v pare 

Kuchyňa nie je len o nábytku. Vyberte si správne spotrebiče. Ak sa neviete rozhodnúť, či príprava jedla v pare je presne to, čo hľadáte, rúra Electrolux CombiSteam Deluxe je pre Vás ideálnou voľbou. Okrem troch úrovní varenia v pare, z ktorých jedna využíva paru na 100% a ostatné kombinujú paru s výhrevným telesom tak, že para sa na pečení podieľa 25 alebo 50 percentami, ponúka aj klasický ohrev. S touto rúrou zistíte, že varenie a pečenie ako od uznávaného šéfkuchára nemusí byť len výsadou dobrých reštaurácií. Na výber máte zo 100 predvolených programov prípravy jedla a navyše si môžete uložiť vlastných 20 obľúbených, ktoré spustíte jednoducho tlačidlom „Môj obľúbený“. 

Vďaka teplotnej sonde bude navyše vaše mäso vždy upečené presne tak, ako chcete. Rúra sa po dosiahnutí predvolenej teploty uprostred pečeného mäsa automaticky vypne a vy sa tak môžete spoľahnúť, že jedlo bude upečené ale nie suché a bez šťavy. Funkcia udržiavania pokrmu teplého na 65 °C určite poteší všetkých, ktorých priatelia zvyknú na obed meškať. 


Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

1548991
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Správna pomocná ruka

Kuchyňa môže byť na celý život. Stačí si iba správne vybrať. Niektoré hodnoty sú večné, k niektorým trendom sa opakovane vraciame a niečo z našich domácností nikdy nevymizne. V tomto duchu pracujú aj dizajnéri kuchýň Sykora. Spoľahnite sa na dlhoročné tradície, najmodernejšie technológie, cit pre farebné a materiálové kombinácie, ktoré overil čas a najmä skúsenú ruku odborníkov. Dokážu všetko, od prvotného návrhu až po realizáciu a finálne doladenie doplnkami. Poodhaľte im svoje predstavy a vydajte sa na cestu za svojou vysnívanou kuchyňou. Viac informácií nájdete na www.domosskuchyne.sk 

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: drevo kuchyňa materiál
Zdieľať článok

Diskusia