Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

27. 04. 2015
Zdieľať

Riadite sa módnymi trendami alebo nedáte dopustiť na klasiku? Máte radi nadčasový dizajn či tradičné tvary, z ktorých cítiť históriu? Nech patríte do akejkoľvek skupiny, určite vás dostane kuchyňa v prírodnom štýle z dielne Sykora.

Kuchyne Sykora sú synonymom naozaj dobrej investície, prvotriednych materiálov, premysleného dizajnu, útulných domácností a topmoderných technológií. Jedna z ostatných noviniek z ich dielne, kuchyňa s označením Natural Kashmir, zaujme každého fajnšmekera. Stavte na tradíciu overenú časom a hodnoty, ktoré nikdy nevyjdú z módy. 


Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

1548983
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Kuchyňa s masívnym drevom

Jedným z trendov súčasnosti je návrat k prírode. Objavte ho v podobe masívneho dreveného pultu, ktorý na seba strhne všetku pozornosť a pritom zostane tak nenútene jednoduchý. Práve ten je základným kameňom kuchyne Natural Kashmir. Kúsok čistej prírody vo vašej kuchyni vám zabezpečí pocit útulnosti a pohodlia, aký ste ešte necítili. Kombinácia lesklej lakovanej kuchyne so zafrézovanými úchytkami a keramickou pracovnou doskou je ozvláštnená grafosklom s prírodným motívom stromu. Príliš odvážne? Vôbec nie! Dizajnérom tejto kuchyne je príroda sama, tak ju nechajte vyniknúť. 


Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

1548987
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Zdravé varenie v pare 

Kuchyňa nie je len o nábytku. Vyberte si správne spotrebiče. Ak sa neviete rozhodnúť, či príprava jedla v pare je presne to, čo hľadáte, rúra Electrolux CombiSteam Deluxe je pre Vás ideálnou voľbou. Okrem troch úrovní varenia v pare, z ktorých jedna využíva paru na 100% a ostatné kombinujú paru s výhrevným telesom tak, že para sa na pečení podieľa 25 alebo 50 percentami, ponúka aj klasický ohrev. S touto rúrou zistíte, že varenie a pečenie ako od uznávaného šéfkuchára nemusí byť len výsadou dobrých reštaurácií. Na výber máte zo 100 predvolených programov prípravy jedla a navyše si môžete uložiť vlastných 20 obľúbených, ktoré spustíte jednoducho tlačidlom „Môj obľúbený“. 

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Vďaka teplotnej sonde bude navyše vaše mäso vždy upečené presne tak, ako chcete. Rúra sa po dosiahnutí predvolenej teploty uprostred pečeného mäsa automaticky vypne a vy sa tak môžete spoľahnúť, že jedlo bude upečené ale nie suché a bez šťavy. Funkcia udržiavania pokrmu teplého na 65 °C určite poteší všetkých, ktorých priatelia zvyknú na obed meškať. 


Kuchyňa v prírodnom štýle: Stavte na drevo

1548991
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Správna pomocná ruka

Kuchyňa môže byť na celý život. Stačí si iba správne vybrať. Niektoré hodnoty sú večné, k niektorým trendom sa opakovane vraciame a niečo z našich domácností nikdy nevymizne. V tomto duchu pracujú aj dizajnéri kuchýň Sykora. Spoľahnite sa na dlhoročné tradície, najmodernejšie technológie, cit pre farebné a materiálové kombinácie, ktoré overil čas a najmä skúsenú ruku odborníkov. Dokážu všetko, od prvotného návrhu až po realizáciu a finálne doladenie doplnkami. Poodhaľte im svoje predstavy a vydajte sa na cestu za svojou vysnívanou kuchyňou. Viac informácií nájdete na www.domosskuchyne.sk 

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: drevo kuchyňa materiál
Zdieľať článok

Diskusia