Zdroj: Fiskars

Riad Functional Form na každodenné varenie

25. 05. 2023 Zdieľať

Varné dosky majú mnoho podôb – môžu byť plynové, keramické, indukčné alebo tradičné. Aby ste tú svoju využili na maximum, Fiskars prichádza s celým radom panvíc a hrncov, ktoré si budú s vašou platňou rozumieť. Varenie s nimi bude iste prebiehať minimálne rovnako dobre, ako vám bude potom chutiť finálny výsledok.

Riad Functional Form je vhodný na všetky typy varných dosiek vrátane indukčných. Vďaka ich priestorovo úspornému dizajnu sa výrobky ľahko skladujú, ukladajú na seba a umývajú. Sú tiež vhodné do umývačky riadu.

nerezové hrnci na varnej doske

Vynikajúca stohovateľnosť ušetrí miesto pri skladovaní. Zdroj: Fiskars

Panvice sa vyznačujú extrémne odolným nepriľnavým povrchom Hardtec™, vďaka ktorému je varenie hračkou. Rovnako ako všetky nepriľnavé povlaky Fiskars je aj povrch na riad Functional Form 100 % bez PFOA a PFOS.
Hrnce Functional Form sú navrhnuté na jednoduché každodenné varenie. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, takže sa ich povrch rýchlo rozohreje. Vonkajší povrch hrnca je hladký a zaisťuje tak maximálnu ochranu varnej dosky pred poškriabaním.

muž vylieva vodu z hrnca s cestovinami

Plochá pokrievka z tvrdeného skla so silikónovým okrajom s integrovanou funkciou vylievania a kontrolou pary a varu.
Zdroj: Fiskars

Plochá sklenená pokrievka ponúka dve možnosti vylievania vody a jednoduché sledovanie pripravovaných pokrmov, rovnako ako kontrolu pary a varu. Držadlo zostáva chladné a umožňuje komfortné držanie.

Viac informácií nájdete na www.fiskars.sk

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: hrnce riad
Zdieľať článok