Ako by mala vyzerať dokonalá práčka ?

04. 11. 2008
Zdieľať

Vaša stará práčka pomaly dosluhuje? Návštevy sa čudujú či vám z kúpeľne náhodou neštartuje dvojplošník, keď vaša práčka žmýka? Alebo si práve zariaďujete svoju prvú domácnosť a vo veľkom výbere ponúkaných práčiek sa neviete zorientovať ? Máme pre vás riešenie.— Komerčná prezentácia spoločnosti Baumatic Slovakia s.r.o.—


Práčka ktorú nebudete počuť

Práčku Baumatic (BFWE1470W) si okamžite obľúbite, pretože vďaka minimálnym vibráciám a hluku o nej nebudete vôbec vedieť. Kľudne ju preto môžete zapínať i cez noc. Za ultra tichý chod vďačí práčka priamemu pohonu motora, ktorý je pripevnený spolu s remeňom priamo k bubnu. Použitie tejto unikátnej technológie by ste u bežných práčiek hľadali márne.

Bublinky, ktoré si zamilujete

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou tejto práčky je tzv. bublinkový efekt, počas prania sa vytvára až 500 miliónov vzduchových bubliniek, ktoré uľahčujú rozpúšťanie špiny a zároveň chránia prádlo pred poškodením.

Požieračka baktérií

Ste citlivý na špinu a rôzne baktérie ? O dôvod viac, prečo si zaobstarať práve túto práčku. Jej bubon má totiž špeciálny antibakteriálny povrch s neviditeľnými čiastočkami striebra, ktoré pôsobia pri kontakte s prádlom ako filter. Ten potom počas prania pohlcuje baktérie.

Práčka s IQ

Prácu vám uľahčí a prírodu poteší i tzv. systém Fuzzy logic, ktorý kontroluje množstvo pracieho prostriedku a dávkovanie vody podľa toho, koľko prádla vložíte do bubna. Ak máte veľkú rodinu, určite uvítate, že sa do tejto pračky vojde až sedem kíl prádla! Vysoké otáčky pri žmýkaní (až 1400 otáčok za minútu) sa zase postarajú o to, aby vám prádlo rýchlo vyschlo. Ale to ešte nie je všetko, čo táto práčka dokáže. Vyberať si môžete celkom z deviatich pracích programov.

Bezpečnostný zámok, možnosť odloženého štartu alebo LCD displej sú samozrejmosťou.


Viac informácií na www.baumatic.sk.


Kategória: Domáce spotrebiče Kúpeľňa, WC
Tagy: práčka
Zdieľať článok

Diskusia