Zdroj: MP KOVANIA

Hľadáte doplnky do kúpeľne? Toto musíte mať!

16. 08. 2023
Zdieľať

Obyčajný vešiak na uterák, klasická pumpička na mydlo, držiak na toaletný papier, kefa na wc – to majú v kúpeľni všetci. Spoznajte doplnky do kúpeľne, ktoré sú nápadité, odvážne a ešte aj 100 % funkčné. Prinášame zoznam 5 TOP vecí, ktoré vaša kúpeľňa zaručene potrebuje!

Držiak na zubné kefky

Pohárikom s kefkami už dávno odzvonilo. Ak ešte stále dávate kefky a pastu do plastového pohára položeného na umývadle a každé ráno dúfate, že ho rozospatý nezhodíte na zem, je čas to zmeniť! Zabezpečte si kvalitný držiak na zubné kefky, ktorý fixne pripevníte na stenu. Pohár aj s obsahom sú v držiaku pevne uchytené a navyše to vyzerá veľmi moderne a elegantne.

Zásobník na toaletný papier

Klasický držiak na toaletný papier obsiahne žiaľ len jednu rolku papiera. Vo väčšine domácností to vyzerá potom tak, že buď sú náhradné rolky naukladané hocikde v priestore toalety a čakajú na svoju príležitosť, alebo sa kričí na spolubývajúcich o pomoc. Poznáme riešenie! Vaša toaleta potrebuje zásobník na toaletný papier. Ideálne voľne stojaci model, ktorý umiestnite efektne na vybrané miesto tak, aby bol vždy po ruke.

Funkčné doplnky do kúpeľne

Zdroj: MP KOVANIA

Madlá do kúpeľne

Nenahovárajme si, že nestarneme. Každý deň je prvým dňom zvyšku nášho života, preto je na mieste naše bývanie prispôsobiť už teraz tak, aby nám vyhovovalo aj v staršom veku. Myslite na to už teraz a umiestnite vo vašej kúpeľni pohodlné madlá. Pomôžu najmä pri vstávaní z vane, či vychádzaní zo sprchového kúta starším osobám, ale určite nie sú márne ani v rodinách s malými deťmi. Bezpečnosť v kúpeľni by mala byť pre každého na prvom mieste.

Odpadkový kôš

Stále sa nájde veľa domácností, kde odpadkový kôš v kúpeľni absentuje. Ak si myslíte, že vy ho v kúpeľni, či toalete nepotrebujete, dajte ho tam aspoň pre vaše návštevy. Odpadkový kôš v kúpeľni môže vašim príbuzným, či kamarátom ušetriť pár nepríjemných chvíľ pri hľadaní miesta, kam dať odpad intímnejšieho charakteru.  A tiež tak predídete tomu, že napríklad mladší členovia vašej rodiny budú ako odpadkový kôš používať záchodovú misu.

Luxusné kúpeľňové doplnky

Zdroj: MP KOVANIA

Svietnik do kúpeľne

Nielen praktickými vecami je kúpeľňa živá. Doprajte si kus romantiky, či príjemnej vône. Pomôže vám s tým špeciálny svietnik do kúpeľne, ktorý ste zaručene ešte u nikoho doma nevideli a patrí medzi skutočne luxusné kúpeľňové doplnky. Buďte priekopníci a zaobstarajte si ho ešte dnes! Svietnik jednoducho nalepíte, kam potrebujete a môžete si vychutnať príjemný kúpeľ pri tlmenom svetle sviečky. Trebárs aj vo dvojici.

Zdroj: PR článok MP KOVANIA s. r. o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové doplnky zariaďovanie kúpeľne
Zdieľať článok

Diskusia