Zdroj: Kaldewei

Kaldewei sa sťahuje ku Comskému jazeru – Studio Reveria vybavilo luxusné kúpeľne objektu Villa della Quercia vaňami Meisterstück Classic Duo Oval

12. 05. 2022 Zdieľať

Kaldewei so svojimi udržateľnými výrobkami z recyklovateľnej smaltovanej ocele už dlho stanovuje meradlá, pokiaľ ide o materiál a dizajn, a to aj v hotelovom segmente. Dôkazom je aj najnovší projekt v objekte hotelového reťazca Mandarin Oriental pri Comskom jazere.

Milánski špecialisti na dizajn a architektúru zo štúdia Reveria zariadili kúpeľne objektu Villa della Quercia voľne stojacimi kúpacími vaňami
radu Meisterstück Classic Duo Oval. Vila je jedným z deviatich objektov
5-hviezdičkového luxusného hotela v meste Como na severe Talianska.

Villa della Quercia je pomenovaná podľa dubov, ktoré rastú v storočnej botanickej záhrade rezortu. Až prednedávnom bola dokončená rekonštrukcia vnútorných priestorov vily, ktorá je jednou z najväčších budov rezortu. Pri renovácii zvolili Laura Delfina Sari a Diego Paccagnella, zakladatelia štúdia Reveria, vysokokreatívny prístup, ktorého výsledkom je dokonalé zladenie historických a moderných prvkov. Cieľom milánskeho architektonického ateliéru bolo preniesť kúzlo prírody, ktoré v sebe skrýva veľký park, do vnútorných priestorov a tu ho kombinovať s rafinovaným talianskym štýlom. Nádych orientu navyše dodávajú umelecké predmety a starožitnosti.

Luxusná kúpeľňa s voľne stojacou vaňou

Zdroj: Kaldewei

Výsledok pôsobí nielen vysokoluxusným dojmom – elegantné prostredie charakteristické svojimi prírodnými farbami a jednoduchými tvarmi priam vyzýva na trávenie príjemných chvíľ. Rovnakou atmosférou sú predchnuté aj kúpeľne, ktoré pozývajú na oddych a ktorých zvláštne kúzlo spočíva v hodnotných povrchoch a mramorových obkladoch. Srdcom kúpeľne sú kúpacie vane Meisterstück Classic Duo Oval od Kaldewei z hodnotnej, recyklovateľnej smaltovanej ocele. Štúdio Reveria sa pre modely Meisterstück od Kaldewei rozhodlo hlavne z dôvodu výnimočného dizajnu a vysokej kvality a udržateľnosti týchto výrobkov. Špičkový výrobca kúpeľňového vybavenia je aj na juh od Álp v dizajnérskej a architektonickej oblasti čoraz viac vnímaný ako priekopník ochrany životného prostredia a udržateľnosti.

Luxusná kúpeľňa s voľne stojacou vaňou

Zdroj: Kaldewei

Klasicky tvarovaná voľne stojaca kúpacia vaňa Meisterstück Classic Duo Oval v sebe spája nadčasovú eleganciu a absolútne moderný dizajn. A prečo je smaltovaná oceľ Kaldewei taká dokonalá pre komerčné objekty? Sú to vynikajúce vlastnosti materiálu, vďaka ktorým je povrch príjemný na dotyk, a výrobky z nej sú dlhoveké a ľahko udržiavateľné. Vaňa Meisterstück Classic Duo Oval je navyše charakteristická svojím hladkým panelom bez akýchkoľvek škár. Harmonický súlad mäkkých, oválnych obrysov, kónického vonkajšieho tvaru a úzkeho okraja vytvára veľmi ušľachtilý vzhľad. A vďaka dvom pohodlným chrbtovým opierkam nestojí relaxačnému kúpeľu nič v ceste – či už o samote, alebo vo dvojici. Na želanie možno voľne stojaciu vaňu vybaviť povrchom uľahčujúcim údržbu, takže vyhovie aj vysokým hygienickým požiadavkám hotelového segmentu.

Modely Meisterstück Classic Duo Oval od Kaldewei z recyklovateľnej smaltovanej ocele menia kúpeľne Villa Quercia na skutočné wellness oázy. Klasicky tvarovaná voľne stojaca kúpacia vaňa v sebe spája nadčasovú eleganciu a absolútne moderný dizajn. A prečo je smaltovaná oceľ Kaldewei taká dokonalá pre komerčné objekty? Sú to vynikajúce vlastnosti materiálu, vďaka ktorým je povrch príjemný na dotyk, a výrobky z neho sú dlhoveké a ľahko udržiavateľné. Meisterstück Classic Duo Oval je navyše charakteristická svojím hladkým panelom bez akýchkoľvek škár. Na želanie možno voľne stojaciu vaňu vybaviť povrchom uľahčujúcim starostlivosť, takže vyhovie aj náročným hygienickým požiadavkám hotelového segmentu.

Viac na www.kaldewei.cz

Zdroj: Kaldewei 

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: keramika kúpanie kúpeľňové trendy relax sanitárna keramika vane wellness zariadenie kúpeľne
Zdieľať článok