Zdroj: Geberit

Kúpeľňový dizajn: Ideálne zrkadlo pre váš osobný štýl

27. 12. 2023 Zdieľať

Výber zrkadla, vrátane jeho tvaru, veľkosti a funkcií môže výrazne ovplyvniť vzhľad a funkčnosť kúpeľne. Zvoľte si zrkadlo, ktoré nielen ozdobí vašu kúpeľňu, ale odzrkadlí aj váš jedinečný vkus a štýl.

Harmonické zaoblené línie

Jemné zaoblené línie zrkadla Geberit Option Oval dodajú kúpeľni eleganciu a oživia jednotvárnosť hranatých línií. Výnimočné tvary dopĺňa nepriame osvetlenie, vďaka ktorému zrkadlo v priestore pôsobí ľahko, akoby plávalo. Zrkadlo Geberit Option Oval je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Časť kúpeľne s umývadlom na skrinke, toaletou a oválnym zrkadlom.

Dizajnové zrkadlo Geberit Option Oval je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Zdroj: Geberit

Slnko v kúpeľni

Pokiaľ v kúpeľni nemáte denné svetlo, je vhodné vybrať si zrkadlo, ktoré kúpeľni dodá dostatok svetla na bežné činnosti, ale zároveň je možné ho stlmiť pre navodenie relaxačnej atmosféry. Okrúhle zrkadlo Geberit Option Round je vybavené spínačom s dotykovým senzorom, ktoré umožňuje zapnúť a vypnúť osvetlenie a nastaviť jeho intenzitu. Je k dispozícii v štyroch veľkostiach a hodí sa tak do menších aj väčších kúpeľní.

Časť kúpeľne s umývadlom na skrinke, nad ktorým visí okrúhle zrkadlo.

Zrkadlo Geberit Option Round sa hodí do menších aj väčších kúpeľní. Zdroj: Geberit

Pôsobivá matná čierna

Klasický hranatý tvar kúpeľňového zrkadla je vhodnou voľbou pre milovníkov minimalistického štýlu s čistými líniami. Tradičný vzhľad zrkadla sa dá oživiť výberom čierneho matného rámu. Zrkadlo Geberit Option Plus Square má dvojité osvetlenie – jedna časť osvetľuje postavu a strop, zatiaľ čo druhá časť sa zameriava na priestor umývadla. Súčasťou je aj orientačné svetlo, ktoré uľahčuje nočnú cestu do kúpeľne. Osvetlenie je možné stmievať pomocou dotykového spínača na spodnej strane zrkadla.

 

Časť kúpeľne s lamelovým obkladom a čiernymi skrinkami s umývadlami.

Zrkadlo Geberit Option Plus Square v matnej čiernej farbe dokonale ladí s čiernymi batériami a nábytkom zo série Geberit ONE. Zdroj: Geberit

Model Geberit Option Plus Square je navyše vybavený inteligentným vyhrievacím systémom, ktorý zabraňuje zahmlievaniu zrkadla a zaručuje tak maximálne pohodlie. Vyhrievanie môžete aktivovať pomocou senzorového spínača umiestneného na spodnej strane zrkadla. Veľkou výhodou je, že sa vyhrievací systém automaticky vypne po 30 minútach, aby šetril energiu.

Detail na zrkadlo Geberit Option Plus Square.

Zrkadlá Geberit Option Plus Square sú vybavené systémom proti zahmlievaniu zrkadla. Zdroj: Geberit

Osvetlenie kúpeľne na mieru

Všetky zrkadlá zo série Geberit Option sú vybavené energeticky úsporným LED osvetlením. Koncepcia osvetlenia bola prepracovaná a teplota farieb bola upravená na teplé biele svetlo (3 000 kelvinov), ktoré je ideálne na zvýraznenie detailov a zároveň vytvára príjemnú atmosféru. Koncepcia osvetlenia zrkadiel Geberit Option zabezpečuje ideálne osvetlenie miestnosti, odrazu zrkadla a priestoru umývadla.

Jednoduchá montáž

Montáž zrkadiel v kúpeľni dokáže potrápiť aj skúsenejších majstrov. Najväčšie problémy pri montáži spôsobujú otvory na vŕtanie, ktoré sú len málokedy v tej istej výške. Práve preto Geberit prišiel s patentovaným upevňovacím riešením FlexInstall, ktoré je spoločným menovateľom pre všetky zrkadlá zo série Geberit Option. Tento systém umožňuje jednoduché vyrovnávanie zrkadla s presnosťou až do rozsahu päť milimetrov. To znamená, že po namontovaní na stenu je možné jednoducho nastaviť polohu zrkadla pomocou upevňovacích prvkov.

Muž vešia na stenu zrkadlo.

Upevňovacie prvky je možné otočením prispôsobiť tak, aby zrkadlo bolo vždy zavesené rovno.

Ďalšie informácie o zrkadlách Geberit Option nájdete na: https://www.geberit.sk/option

Zdroj: PR článok Geberit Slovensko s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: doplnky do kúpeľne zrkadlá
Zdieľať článok
Majster roka 2023: Detská hojdačka zo zvyšných lešenárskych rúrUrob si sám

Majster roka 2023: Detská hojdačka zo zvyšných lešenárskych rúr

Fotovoltických panelov na strechách domov pribúda. Ich návratnosť však nie je taká rýchlaASB.sk

Fotovoltických panelov na strechách domov pribúda. Ich návratnosť však nie je taká rýchla

Renovácia nočného stolíka pomocou nového náteru, výmeny úchytiek a nábytkových nožičiekUrob si sám

Renovácia nočného stolíka pomocou nového náteru, výmeny úchytiek a nábytkových nožičiek

Dekorácia na poslednú chvíľu? S týmto nápadom premeníte vonkajší priestor na zimnú romantikuZáhrada

Dekorácia na poslednú chvíľu? S týmto nápadom premeníte vonkajší priestor na zimnú romantiku