kúpeľňa s bielymi obkladačkami
Zdroj: istock.com

Zaujímavé kúpeľňové obklady a spôsoby ich uloženia

09. 10. 2021 Zdieľať

Popustite uzdu fantázii a vneste do kúpeľne rybie šupiny, včelie plásty, tehly či patchwork. Samozrejme, nie doslovne, ale formou zaujímavých obkladov a rôznych spôsobov ich uloženia. Vedzte, že na stenách budú vyzerať perfektne.

Časy, keď každá kúpeľňa vyzerala viac-menej rovnako, sú dávno preč. Dnes je táto miestnosť osobnej očisty povýšená na plnohodnotnú a rovnocennú súčasť interiéru a trh ponúka obrovské množstvo štýlových a funkčných produktov, vďaka ktorým sa vám z nej ani nebude chcieť odísť. Atmosféru kúpeľne vytvárajú v prvom rade farby a steny, potom vybavenie. Ak sa nebojíte netradičných riešení a túžite po trendovej kúpeľni, skúste sa „pohrať“ s obkladmi, ktoré dokážu so stenami urobiť doslova zázraky. Toto je výber aktuálnych obkladových trendov.

kúpeľňa s mozaikovým obkladom

Zdroj: istock.com

Rybie šupiny

Mozaikový obklad je v posledných rokoch veľmi obľúbený a dokáže spestriť nielen kúpeľňu, ale napríklad aj kuchynskú zástenu. Jednotlivé „šupiny“ môžete farebne kombinovať a uložiť ich do rôznych tvarov. Ideálne je použiť ich na menšej ploche a skombinovať s jednofarebným obkladom na väčšej. Skrátka, nechať ich poriadne vyniknúť. Veľmi pôsobivý je v ich prípade aj tzv. ombré efekt.

Viac inšpirácií na originálne kúpeľňové obklady nájdete na webe vdobrom.sk.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpelňové obklady
Zdieľať článok