Miesto pre hostí v malej obývačke

27. 09. 2005
Zdieľať

Pohodlný sedací kút s výhľadom na zeleň. Dve osoby si tu môžu pohodlne posedieť samy alebo s hosťami. Je tu všetko potrebné na to, aby tu mohla návšteva prespať, a navyše je tu veľký priestor na prácu a hobby.

{BRC}
19,4 m2. Dve tretiny izby sú vyhradené na bývanie, zvyšok je pracovný priestor na hobby. Z dvoch pohoviek možno vytvoriť dvojposteľ. Sedací priestor je oddelený od pracovného priestoru stenou z drevotriesky. K sedaciemu kútu možno pristaviť ešte ľahké stoličky.


Miesto pre hostí v malej obývačke

30808

Jedným pohybom možno zo sedacieho kúta vytvoriť dvojposteľ širokú 140 cm – stačí otočiť spodnú časť ľavej pohovky. Chrbtové operadlo zostane na stene. Nehýbe sa ani perinák. Polička na knihy je po celej šírke steny. Nástenné svetlo pripevnené na deliacej priečke slúži na čítanie i ako posteľná lampa.Miesto pre hostí v malej obývačke

30811

Za deliacou priečkou, ktorá je dlhá tri metre, stoja dva stoly hlboké 75 cm. Diely týchto stolov sa dajú kúpiť jednotlivo (doska a nohy s kolieskami). K tomu patrí aj zásuvková skrinka – kontajner a štyri skrinky s malými zásuvkami hlbokými 21 cm, upevnené na deliacej priečke. Stôl a s ním súvisiaci nábytok je z brezovej preglejky. Skladaciu stoličku možno použiť aj v obytnej časti na sedenie pre ďalšiu osobu.Miesto pre hostí v malej obývačke

30810

Namiesto bežných nôh, s kolieskami alebo bez nich, možno použiť úzke stĺpcové skrinky na zásuvky, na ktorých bude položená stolová doska. Vnútri je priestor, ktorý možno ľubovoľne rozčleniť.


Kategória: Bývanie Navrhovanie interiéru Obývacia izba
Tagy: mo mph obývacia izba
Zdieľať článok

Diskusia