Zdroj: Julius Blum GmbH

Pocket systémy pre nové koncepcie priestoru

07. 11. 2023 Zdieľať

Naše požiadavky na domov sa neustále menia. Ako chceme v budúcnosti bývať? Nie len osobné priority, ale aj digitalizácia s inteligentnými riešeniami, „homing“ a „cocooning“, nás ovplyvňujú rovnako ako trend otvoreného bývania. V dôsledku rastúcej urbanizácie a zahusťovania mestských aglomerácií budú obytné priestory v budúcnosti menšie.

Náš interný výskum potrieb už desaťročia sleduje vývoj využívania bývania. Zlučovanie obytných priestorov nás podnietilo k vývoju riešenia, spĺňajúceho vysoké nároky na moderné koncepty obytného priestoru. Náš výskum a vývoj pracoval dlhé roky na novej vyspelej rade výrobkov: Pocket systémy.

Žena stojí pri dvierkach nábytku, za ktorými sa nachádza malá pracovňa.

Jemne zatlačte a v obývacej izbe sa objaví domáca kancelária. Po dokončení prác sa miestnosť šmahom ruky stáva opäť súkromnou sférou. Zdroj: Julius Blum GmbH

Umožňujú rýchle a intuitívne otvorenie celých obytných priestorov a ich „zmiznutie“ po zatvorení. Ponúkajú vám úplne novú perspektívu s nespočetnými dizajnovými možnosťami: bez ohľadu na to, či chcete šikovne zakryť kuchynskú zostavu, domácu kanceláriu alebo technickú miestnosť. Vďaka jednoduchému projektovaniu a plne integrovanej technológii je REVEGO riešením pre flexibilné využitie priestoru.

Muž stojí pri otvorených dverách úložného systému s bicyklom vo vnútri.

Nie je ho vidieť a predsa je na dosah. REVEGO pre výnimočné riešenie aj do predsiene. Ideálny úkryt pre objemné predmety. Zdroj: Julius Blum GmbH

Kuchynské, jedálenské, obytné a pracovné priestory sa čoraz viac spájajú do celku. To kladie vysoké nároky na moderné koncepcie priestoru. Pocket systémy umožňujú rýchle, jednoduché a intuitívne otvorenie celých obytných priestorov pri ich používaní a ich zatvorenie, keď sa prestanú využívať. Ponúkajú vám úplne nové konštrukčné možnosti pre najrozmanitejšie oblasti použitia.

Žena pri otvorených dvierkach nábytku, za ktorými je úložný priestor.

Dvere otvárajte alebo zatvárajte svojvoľne, aby miestnosť pôsobila útulnejšie alebo upratanejšie. Zdroj: Julius Blum GmbH

Možnosti individuálneho dizajnu a rôznych kombinácií

Program REVEGO je všestranný a ponúka nové možnosti dizajnu celých nábytkových stien, teda aj celých miestností. REVEGO uno a REVEGO duo sa dajú individuálne kombinovať, ale fungujú aj samostatne. Rôzne menovité dĺžky umožňujú flexibilné prispôsobenie danej konštrukčnej situácii. REVEGO tak ponúka nové impulzy pri projektovaní miestností a výrobe nábytku – zvyšuje kvalitu bývania.

Žena má položenú ruku na dvierkach nábytku

Technológia TIP-ON pre komfortné ovládanie. Zdroj: Julius Blum GmbH

Komfortné ovládanie

REVEGO sa vyznačuje komfortom pohybu a jednoduchým ovládaním, na aké ste zvyknutí od značky Blum: vďaka technológii pohybu TIP-ON sa čelá otvárajú ľahkým zatlačením aj bez úchytky. Stačí krátko zatlačiť a dvere sa zatvoria, vysunú sa z puzdra a ďalším stlačením sa celá nábytková zostava opäť skryje.

www.blum.sk

Zdroj: PR článok Julius Blum GmbH

Kategória: Nábytok
Tagy: šatníkové skrine úložné priestory
Zdieľať článok
Ako udržať v dielni poriadok? Praktický úložný systém na stenu si môžete vyrobiť aj z paletyUrob si sám

Ako udržať v dielni poriadok? Praktický úložný systém na stenu si môžete vyrobiť aj z palety

Úložný systém, ktorý vám pomôže využiť potenciál stien v dielni alebo garážiUrob si sám

Úložný systém, ktorý vám pomôže využiť potenciál stien v dielni alebo garáži

Z bývalej maringotky od cirkusantov si dokázali spraviť útulné bývanie v záhradeUrob si sám

Z bývalej maringotky od cirkusantov si dokázali spraviť útulné bývanie v záhrade

Povzbudí imunitu aj celé telo! Ako si doma pripraviť zázvorový shot?Urob si sám

Povzbudí imunitu aj celé telo! Ako si doma pripraviť zázvorový shot?