Tvorba vlastnej dizajnovej zásuvky
Zdroj: Blum

myLEGRABOX – tvorba vlastnej zásuvky

20. 12. 2022 Zdieľať

Ako by vyzerala zásuvka, ak by sme mali neobmedzenú dizajnovú slobodu? Aké farby, tvary a materiály by sme použili na boky? Ako by vyzerali a ako by sme vnímali kožené, látkové, kameninové alebo štrasové?

Prvým krokom pri vývoji nášho nového programu LEGRABOX bolo oslobodiť sa od konvencií a nanovo prehodnotiť dizajn. Naše úvahy nás však vždy doviedli na to isté miesto: k potrebám našich zákazníkov. V ďalšom kroku sme si preto overili, čo skutočne chcete a čo je pre vás skutočne užitočné. Čo pre vás bude praktické, rozumné a ľahko použiteľné, čo vám pritom s minimálnym úsilím otvára veľký tvorivý priestor.

LEGRABOX special edition

Mimoriadna kolekcia

Zásuvkový systém s mimoriadnym vzhľadom bokov založeným na novej farbe čierny karbón matný, ako aj kombináciou materiálov s antikorom odolným proti odtlačkom prstov, razbou 3D a karbónovým vzhľadom alebo povrchovou úpravou so štruktúrou ušľachtilej hrdze.

Výber materiálov na zásuvkový systém

Zdroj: Blum

Kovové povrchy v kombinácii s tlmenými farbami – táto kombinácia vždy vytvorí fascinujúcu súhru. Zovňajšok z antikoru odolného proti odtlačkom prstov vytvorí vzrušujúci kontrast s karbónovým vnútrom nielen v kuchyni.

Príjemne pohodlné ovládanie

Systémy našich výsuvov sú navrhnuté tak, aby sa otvorili a zatvorili
100 000-krát. Aby nábytok prinášal radosť po celú dobu životnosti nábytku. Štyri technológie pohybu Blum zabezpečujú ešte väčšie pohodlie každodenného používania systému LEGRABOX: adaptívny systém tlmenia BLUMOTION zabezpečuje jemné a tiché dovretie – dokonca aj pri energickom zatváraní švihom úplne zaťaženej zásuvky. Otvára sa vďaka elektrickej podpore SERVO-DRIVE po ľahkom zatlačení na čelo . TIP-ON BLUMOTION spája výhody mechanickej podpory otvorenia TIP-ON s osvedčeným tlmením BLUMOTION.

Kovový povrch dizajnovej zásuvky v kuchyni

Zdroj: Blum

Vyjadrenie štýlu osobnosti

Štruktúra, ktorej sa túžite dotýkať, temná hra farieb, ktorá vás uchváti –karbónový vzhľad v čiernej matnej farbe pôsobí štýlovo. Pre obytné prostredie, kde je zladený každý detail.

Štýlový zásuvkový systém

Zdroj: Blum

Viac informácií na blum.sk.

Zdroj: PR článok Julius Blum GmbH

Kategória: Nábytok
Tagy: dizajnový nábytok kovanie úložné priestory zásuvky
Zdieľať článok