zariaďovanie obývacej izby

Veľký interiérový kvíz! Zistite, aký štýl sa k vám hodí najviac

29. 07. 2020
Zdieľať

Človek sa vraj podvedome najlepšie cíti v prostredí, ktoré ladí s jeho psychikou, povahou, záľubami... Preto sme pre vás pripravili zábavný kvíz (pri ktorého tvorbe sme sa dobre zabavili aj samy), v ktorom sa dozviete, aký ste typ v súvislosti s bývaním a potrebami s bývaním súvisiacimi. Ak teda plánujete stavbu či rekonštrukciu a stále váhate, ako by mal váš vysnívaný interiér vyzerať, možno vám trochu pomôžeme.

0%

1. Čo urobíte ako prvé, keď prídete domov z práce?

2. Čo robíte, ak očakávate návštevu, prípadne chystáte doma oslavu?

3. Vy a upratovanie...

4. Vaše ranné rituály.

5. Vaše večerné rituály.

6. Obľúbená farebná škála.

7. Obľúbené materiály.

8. Vaše vysnívané bývanie.

9. Váš „must-have“ kus nábytku.

10. Ktorý doplnok vás najviac vystihuje?

Aký ste interiérový typ?
Najviac odpovedí A

spálňa v romantickom štýle

ROMANTICKÝ TYP Hlava v oblakoch, telo v perinách a nos pichnutý vo váze s kvetmi. Často sa usmievate a ani neviete prečo. Sviečky v spálni, bublinky vo vani a obrovské plyšové papuče sú presne tie veci, na ktoré mimovoľne zhíknete: „Jéeej!“. Mužská polovička len ťažko ocení vaše neprítomné pohľady a hodiny strávené pred prepchatým šatníkom. Lesným vílam ako vy sa našťastie odpúšťa všetko. A tak vám váš miláčik s pochopením podá vreckovku pri čítaní dojemnej knihy a pivo si potichu naleje do bodkovanej šálky, aby vám nepokazil atmosféru.
Najviac odpovedí B

domáca pracovňa

PRAKTICKÝ TYP Vylihovanie v posteli? Stratený čas. Alfou a omegou sú pre vás denné rituály. Rozhodujete sa rýchlo, zbytočnosti vyhadzujete. Aj vďaka tomu je váš vkusne zariadený byt neustále čistý a uprataný. Nečakaný hosť vás neprekvapí, ale zato jemne naštve (prečo nedal vedieť?). Veríte, že základom všetkého je dobrý plán. Veru, pri vás aj rybky v akváriu plávajú podľa predlohy. Priatelia si na vás cenia najmä to, že nikam nemeškáte, dá sa na vás spoľahnúť a pracovať s vami je čistá radosť (aj keď vy si všetko radšej urobíte sama).
Najviac odpovedí C

jedáleň v prírodnom štýle

PRÍRODNÝ TYP Váš zjav je čistá poézia, stisk ruky dostatočne pevný, instagram vám nič nehovorí. Príroda koluje vo vás. Beháte naboso, milujete čerstvý vzduch a aj deti si už zvykli, že sa viac rozprávate s baklažánom ako s nimi. Nad príležitostným blatom na vašej kuchynskej dlážke sa netrápite, rovnako ani nad vráskami od častého pobytu na slnku. Návštevy sú u vás stále, všetci sa tu cítia ako doma. Na každú boliestku máte liek, na všetky otázky odpovede. Koho treba povzbudíte a bruško mu naplníte čerstvým kváskovým chlebom.
Najviac odpovedí D

obývacia izba s modrou pohovkou a zeleným kreslom

KREATÍVNY TYP Každý deň hľadáte kľúče. Ak vám ostatní vravia, že máte neporiadok, je vám jasné, že len nerozumejú vášmu systému. Na druhú stranu... všeličo viete. Tak trochu. Z kurzu maľovania ste si minulý rok odniesli obrazy na stenu, vďaka karanténe ste premaľovali skriňu a nové závesy ste si spichli toť – minulý víkend. Klavír v obývačke nie je len dekorácia. Na každú „depku“ si vymyslíte pieseň. Rozlúčiť sa dokážete len s vecami, ktoré stratíte alebo ste zjedli. Krabice, o ktoré sa občas v byte potkýnate, sú plné vecí, ktoré URČITE raz využijete.

Zdieľajte svoj výsledok:

Kategória: Navrhovanie interiéru
Tagy: interiérové štýly kvíz zariaďovanie interiéru
Zdieľať článok

Diskusia