Toaleta, ktorá vás očistí vodou

Toaleta, ktorá vás očistí vodou

12. 09. 2011 Zdieľať

Objavte nový druh osobnej hygieny, jemný, šetrný a prirodzený pre vaše telo. Predstavte si, že zariaďujete kúpeľňu svojich snov – čo si v nej prajete? Viac relaxácie, viac komfortu, viac dizajnu? V tom prípade si zamilujete toaletu, ktorá vás očistí vodou. Geberit AquaClean prináša wellness do vašej kúpeľne.

— Advertorial spoločnosti Geberit Slovensko, s. r. o. —

Geberit AquaClean ponúka vhodný model pre každého, model jednoduchý alebo luxusný – či už máte záujem iba o nové WC sedadlo, ktoré možno pripevniť na vhodnú keramickú misu, alebo o celú toaletu vrátane keramiky..

Kto sa nechce vzdať komfortu, ktorý poskytuje očista vodou po použití WC, ale pritom nechce alebo nemôže meniť celú toaletu, nájde perfektné riešenie vo WC sedadle s integrovanými sprchovacími funkciami, ktoré sa iba pripevní na existujúcu toaletu. Všetky modely majú funkciu tzv. tichého sklápania, to znamená, že špeciálne tlmiče spúšťajú sedadlo a poklop pomaly a ticho. Sedadlá sú optimálne ergonomicky tvarované a v prípade údržby a čistenia sa dajú ľahko odmontovať.


Toaleta, ktorá vás očistí vodou

1031778
Geberit Slovensko

Základný model Geberit AquaClean 4000 splynie vďaka svojmu elegantnému dizajnu s toaletou tak dokonale, že ho na prvý pohľad nerozoznáte od bežného WC sedadla. Jediným stlačením tlačidla spustíte sprchu, ktorá vás očistí mäkkým prúdom vody ohriatym na telesnú teplotu. Intenzita prúdu je nastaviteľná. Ovládací panel na bočnej strane sedadla sa vyznačuje vysokým komfortom a prehľadnosťou pre používateľa.

Zariaďujete si kúpeľňu podľa svojich predstáv a bez kompromisov? Potom vás nadchne kompletné riešenie vrátane keramiky: Geberit AquaClean 8000 alebo najluxusnejší model Geberit AquaClean 8000plus.


Toaleta, ktorá vás očistí vodou

1031777
Geberit Slovensko

Geberit AquaClean 8000plus je spojením najmodernejšieho WC a diaľkovo ovládaných bidetových funkcií. Ako najvyšší zástupca radu AquaClean stojí na absolútnom vrchole pyramídy intímneho komfortu. Nepríjemný zápach sa odsáva automaticky priamo z toaletnej misy a nemôže sa ďalej šíriť do miestnosti. Jediným stlačením tlačidla spustíte sprchu, ktorá vás očistí mäkkým prúdom vody ohriatym na telesnú teplotu. Prúd teplého vzduchu vás nakoniec jemne a šetrne osuší. Každý používateľ to vníma inak, preto sa dajú všetky funkcie, od polohy sprchovacieho ramena cez teplotu a intenzitu vodného prúdu až po fén, nastavovať podľa individuálnych pocitov a prianí. Diaľkové ovládanie uľahčí zaobchádzanie s toaletou predovšetkým osobám obmedzenou schopnosťou pohybu. Pre bežného používateľa je to ďalší krok k ešte väčšiemu pohodliu a relaxácii.

Toaleta Geberit AquaClean 8000plus je dokonalá po všetkých stránkach. Renomovaný dizajnér Uli Witzig sa v plnej miere dal inšpirovať používateľským komfortom. Výsledkom je klasická nadčasová elegancia kombinovaná s praktickým diaľkovým ovládaním.

www.geberit.sk

Kategória: Bývanie Kúpeľňa, WC
Tagy: geberit kúpeľňa wc
Zdieľať článok