Toaleta s sprchovaním a orientačným svetlom
Zdroj: Geberit

Spokojný zákazník dôveruje originálu Geberit

25. 10. 2021 Zdieľať

Spoločnosť Geberit vyrobila svoju prvú podomietkovú splachovaciu nádržku už pred 57 rokmi a počas tohto obdobia ju neustále vylepšuje a zdokonaľuje. Podomietkové nádržky nastavili nové trendy v kúpeľňovom dizajne, keď sa všetky technické zariadenia začali skrývať za stenu.

Dnes, po vyše piatich desaťročiach sa toto riešenie so závesnou toaletou stáva štandardom v našich kúpeľniach. Svedčí o tom aj vyše 60 miliónov podomietkových WC nádržiek Geberit predaných po celom svete, z ktorých vyše 2 milióny sa nachádzajú v českých a slovenských domácnostiach. Ich obľuba má celkom racionálne korene – ľahko sa inštalujú, poskytujú spoľahlivú prevádzku po dlhé desaťročia, jednoducho sa udržiavajú a kúpeľne vďaka nim pôsobia moderne, úhľadne a čisto.

Toaleta s sprchovaním a orientačným svetlom

Zdroj: Geberit

Ako poďakovanie za dlhoročnú dôveru, ktorú preukazujete našim výrobkom sme pre vás pripravili 21 špičkových sprchovacích WC Geberit AquaClean Sela, ktoré vás po použití toalety umyjú a ponúkajú množstvo ďalších zaujímavých funkcii vrátane nočného orientačného svetla. Vyhrať ich môžete v rámci výhernej akcie Ponuka 2021 až do novembra 2021. Stačí si i zakúpiť jeden z akciových originálnych podomietkových systémov Geberit a zaregistrovať sa na našej webovej stránke.

Viac o akcii nájdete na: www.geberit.sk/2021

Zdroj: Geberit

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy orientácia osvetlenie splachovací systém sprchovacie wc toalety wc
Zdieľať článok