Warm & Cozy – stelesnené teplo domova

19.12.2018  |     

V rámci tohto interiérového trendu jesene/zimy 2018 je povolené všetko, čo povedie k pohodliu. Warm & Cozy je svieži, neustále sa meniaci mix materiálov, farieb a vzorov. Perfektný je pre všetkých, ktorí majú radi nevšednosť a individuálny štýl a útulne pôsobiace kombinácie nábytku doplnkov a farieb.

Warm & Cozy je interiérový trend ovplyvnený typickými prvkami folklóru, napr. vzormi a farbami z Južnej Ameriky, Strednej Ázie, Afriky a Európy. Každý kútik je zariadený milými detailmi a necháva pritom veľa priestoru novým nápadom. Interiér dopĺňa vlastnoručne vyrobené sedenie z drevených paliet. Inšpirujte sa v našom návode, ako si paletové sedenie jednoducho zostrojiť.

Etno vzory a retro elegancia: dovolené je všetko, čo vaše obydlie zútulní. Štýl Warm & Cozy je inšpirovaný severským fenoménom Hygge. K nemu neodmysliteľne patrí množstvo vankúšov, mäkké kožušiny, deky a koberce – tie dokonca aj na stene, veľa izbových rastlín, osvetlenie teplých tónov a prírodné materiály, ako je lyko či keramika. Nebojte sa kombinovať farby. Farebná paleta tohto interiérového štýlu siaha od zemitých pieskových tónov cez výraznú červenú až po tmavú petrolejovú.

Ak si nie ste istý najvhodnejšou farbou na steny či nábytok, využite službu Centrum miešania farieb, ktoré nájdete v Hornbachu. Jednoducho si prezrite vzorkovník a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vzorkovník so sebou prineste do predajne alebo si poznačte čísla a označenie farieb vašej obľúbenej kombinácie. Odborne vám poradíme a namiešame aktuálne trendové farby k priamemu odberu.  

Môžete si tiež priniesť vašu vlastnú vzorku farby (napríklad látky, tapety, hladké dlaždice, farebný náter, atď.). Predlohu naskenujeme a nájdeme vhodný farebný odtieň pre vašu preferovanú farbu. Namiešaný farebný odtieň si môžeme navyše uložiť do nášho systému, takže si ho budete môcť nechať namiešať opakovane aj v budúcnosti. 

Viac o aktuálnych interiérových trendoch nájdete na www.hornbach.sk/aktuality/svet-byvania/ 

Zdroj: PR článok spoločnosti HORNBACH

Tagy:
retro štýl interiérový trend etno vzory

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 12/2019-1/2020 v predaji


Neveľký dom pre veľkú rodinu
Predplatné

 

kúpiť na e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky