Siete proti hmyzu na dvere
Zdroj: K-system

K-system dáva toľko svetla, koľko potrebujete

21. 12. 2022 Zdieľať

Väčšina ľudí trávi značnú časť dňa v interiéri, a preto je hra so svetlom súčasťou ich každodenného života. Vďaka najmodernejším technológiám spoločnosť K-system ponúka zákazníkom skrotenie slnečných lúčov pomocou vonkajšej tieniacej techniky a ochranu zdravia prostredníctvom sietí proti hmyzu.

V programe spoločnosti K-system sa nachádzajú aj produkty zeleného programu nezávislé od elektrickej energie – vonkajšie žalúzie, rolety a screenové clony na solárny pohon.

Panoramatická dverová sieť LUXALEX značky K-system novej generácie

Vďaka jedinečnej patentovanej technológii prináša spoločnosť K-system na český a slovenský trh unikátne siete proti hmyzu s nerušeným výhľadom. Siete sú určené pre všetky typy dverí, no najväčšou výhodou je ich použitie na veľkolepé presklenia s možnosťou spájania do väčších celkov alebo rohovej zostavy. Rám siete je taký pevný, že nevyžaduje použitie stredového vystužovacieho priečnika.

Vonkajšie rolety a žalúzie

Zdroj: K-system

Novinkou je aj zapustená ergonomická rúčka, ktorá umožňuje komfortné otváranie a zatváranie dverí. Prvýkrát v histórii výroby sietí proti hmyzu sú využité tzv. neodymové magnety, ktoré sú spoľahlivé aj pri teplote nad 40 oC, čo je mimoriadne dôležité pri použití napr. na hliníkové dvere antracitovej farby.

Novinka – osvedčenie o pravosti výrobku K-system

Na základe každodenných skúseností pracovníkov Infolinky K-system bolo zistené, že najväčší problém spotrebiteľov je zabezpečenie pozáručného servisu na NO NAME produkty. Dodávka neoznačených produktov bez uvedenia výrobcu je prvým varovným signálom blížiacich sa problémov.

Spoločnosť K-system pri výrobe používa najmodernejšie strojné zariadenia a prvotriedne materiály s minimom použití PVC častí, čo je zárukou najvyššej kvality. Vzhľadom na to, že na trhu sú umiestňované podobné produkty, ktorých kvalita nemá nič spoločné s kvalitou výrobkov K-system, spoločnosť sa rozhodla k výrobkom automaticky pribaľovať OSVEDČENIE O PRAVOSTI.

Certifikát K-system

Zdroj: K-system

Všetky výrobky značky K-system sú označené nielen výrobným štítkom, ale aj ochrannou známkou, ktorá je viditeľne umiestnená na každom produkte. Spotrebiteľ tak získava väčšiu istotu týkajúcu sa záručného a pozáručného servisu, čo, samozrejme, zvyšuje hodnotu jeho investície. Kúpou značkových produktov K-system podporujete udržiavanie pracovných miest na Slovensku a slovenského výrobcu.

Viac na www.ksystem.skwww.kvalitnetienenie.sk.

Zdroj: PR článok K-system, spol. s r.o.

Kategória: Dvere, brány
Tagy: exteriérové tienenie rolety vonkajšie rolety vonkajšie žalúzie
Zdieľať článok