Najväčšia šanca získať Daikin Althermu s dotáciou až do 3 700 €!

16. 05. 2018 Zdieľať

Hľadáte tepelné čerpadlo, ktoré šetrí energiu a prírodu? Vďaka štátnym dotáciám môžete mať Daikin Althermu o tisícky eur lacnejšie. Zohľadňovať popri vlastnom komforte aj zdravie prírody sa vypláca. Kúpa tepelného čerpadla je z dlhodobého hľadiska vždy správnym rozhodnutím. Ak ste ju doteraz odkladali, je najvyšší čas pristúpiť k akcii.

Najnovšie tepelné čerpadlá Daikin Altherma tretej generácie od svetového lídra v termoregulačných riešeniach Daikin predstavujú to najekonomickejšie a najekologickejšie riešenie vykurovania, aké sa dá v súčasnosti na trhu nájsť. 

Poznačte si do kalendára: 22. máj

Chcete už nasledujúcu sezónu vykurovať šetrnejšie? Nech sa páči, no nezabudnite, že termíny, kedy môžete požiadať o poukážku na štátnu dotáciu, sa rýchlo míňajú. Najbližšie kolo udeľovania príspevkov prebehne už o pár dní a plánuje sa na ňom prerozdelenie rekordnej príspevkovej sumy. 

Už 22. mája sa v rámci projektu Zelená domácnostiam uskutoční špeciálne kolo pre kotly na biomasu a tepelné čerpadlá. Zapojiť sa môžu domácnosti mimo Bratislavského samosprávneho kraja a pri tejto príležitosti sa budú rozdeľovať poukážky s finančnými príspevkami v celkovej hodnote až 4 milióny €.

Projekt Zelená domácnostiam je financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a formou finančnej motivácie nabáda slovenské domácnosti, aby mysleli ekologickejšie, no pritom nezľavovali zo svojich nárokov na tepelný komfort. 

K podporovaným zariadeniam, na ktoré sa vzťahujú príspevky, patria napríklad kotly na biomasy, tepelné čerpadlá či fotovoltaické panely, teda progresívne technológie založené na využívaní obnoviteľných zdrojov energie. Daikin Altherma, samozrejme, na zozname nemôže chýbať. 


Najväčšia šanca získať Daikin Althermu s dotáciou až do 3 700 €!

2179449
Daikin ACE Slovakia spol. s r.o.

Prečo Daikin Altherma?

Ako Daikin Altherma funguje a prečo je už desať rokov jednotkou v predaji v rámci krajín Európskej únie? Odpoveďou na prvú otázku zodpovieme zároveň aj tú druhú. Výnimočnosť spočíta v špičkovej technológii renomovaného japonského výrobcu – od prvej po poslednú skrutku. 
 
Tepelné čerpadlo Daikin Altherma typu vzduch-voda využíva trvalo udržateľný zdroj energie. V skutočnosti extrahuje teplo z vonkajšieho vzduchu. Vďaka nemu môžete svoju domácnosť nielen pohodlne vykúriť, ale aj v lete vychladiť a celoročne zohrievať teplú úžitkovú vodu. Určite oceníte aj jednoduché ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie Online Controller.

V závislosti od modelu a podmienok dodáva toto tepelné čerpadlo približne 3 kWh využiteľného tepla na každú kWh spotrebovanej elektrickej energie. To znamená, že približne 2/3 potrebného tepla budete mať úplne zadarmo! 

Aby vám výrobca dokázal, že za kvalitou svojich produktov si stojí a zákaznícku starostlivosť berie vážne, v prípade, že si zariadenie zaregistrujete na portáli Stand By Me, získavate naň predĺženú záruku až 5 rokov.

Všetky potrebné informácie, ako zakúpiť tepelné čerpadlo Daikin Altherma so štátnou dotáciou aj pre nadchádzajúce kolo 22. mája, nájdete na stránke www.altherma.sk. Vyplňte kontaktný formulár, so zvyškom vám ochotne pomôžu naši poradcovia. 

ZDROJ: PR článok spoločnosti Daikin Airconditioning Central Europe – Slovakia, s.r.o.

Kategória: Energia
Tagy: akcia domáce spotrebiče tepelné čerpadlá vykurovanie
Zdieľať článok