Pohodlný nákup kotlov cez internet

09. 05. 2013 Zdieľať

Kto už raz okúsil, aké praktické je nakupovanie cez internet, do kamenných obchodov zavíta už len ojedinele. V internetových obchodoch dnes totiž kúpite čokoľvek. Okrem trendového oblečenia aj knihy, letenky, elektroniku, hračky či potraviny. Súčasná ponuka e-shopov je taká bohatá, že v nej nájdete dokonca aj kotly. Len si dajte pozor, aby ste nekúpili zajaca vo vreci.

— Advertorial spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o. —

Ako nakupovať bezpečne

Pri nákupe kotla cez internet sa nepúšťajte do objednávania výrobku cez neoverené on-line obchody. Okrem ceny tovaru si všímajte aj dodaciu lehotu či poskytovanú záruku. Istejšou voľbou je nákup kotla v špecializovanom internetovom obchode samotného výrobcu. V takom prípade sa môžete stopercentne spoľahnúť na to, že kotol, ktorý si objednáte, bude funkčný, kvalitný a bezpečný. Špecializované internetové obchody výrobcov navyše pomôžu s výberom optimálneho kotla pre vašu domácnosť, ku kotlu poskytnú aj vhodné príslušenstvo, zabezpečia jeho montáž a odporučia dobrého servisného technika. Medzi prvých výrobcov na slovenskom trhu, ktorí spustili predaj kotlov cez internet, patrí spoločnosť Vaillant Group Slovakia. Z pohodlia domova si tak môžete spoľahlivo objednať kondenzačné kotly alebo kompletné zostavy značky Vaillant alebo Protherm. 

Zostava Panther Condens. Kondenzačný kotol so zásobníkom teplej vody umiestneným vedľa kotla (Protherm)

Zostava Panther Condens. Kondenzačný kotol so zásobníkom teplej vody umiestneným vedľa kotla (Protherm)
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Kompletnosť dodávky

Postup objednania kotla značky Vaillant alebo Protherm cez internet je veľmi jednoduchý. Stačí, ak na web stránke www.vaillant.sk alebo www.protherm.sk vyplníte príslušný formulár, v rámci ktorého si zvolíte vhodného dodávateľa zo svojho mesta či blízkeho okolia. Vybraný dodávateľ vás osloví už do 48 hodín od zaslania objednávky. Na rozdiel od iných e-shopov, ktoré ponúkajú kotly týchto značiek, zaručuje tento on-line obchod bezpečný nákup. Máte istotu 100% kvality kotla, kvalifikovaného poradenstva a montáže autorizovanou firmou. Vybraná dodávateľská firma Vám poskytne kompletnú službu, v rámci ktorej preverí aj vhodnosť výberu vykurovacieho zariadenia a odporučí prepojovacie príslušenstvo. Zároveň sa s dodávateľom dohodnete na presnom termíne montáže a uvedenia do prevádzky. 

Aqua Complet Panther Condens (Protherm)

Aqua Complet Panther Condens (Protherm)
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

K zostave regulácia zadarmo

V on-line obchode značky Vaillant si môžete objednať zostavy závesných kondenzačných kotlov ecoTEC plus a ecoTEC exclusiv so zásobníkmi teplej vody vrátane celého prepojovacieho príslušenstva. Zásobníky sú rozmermi, farebným prevedením a celkovým dizajnom prispôsobené kotlom, čo umožňuje ich široké uplatnenie v rôznych interiéroch. Zásobník teplej vody s objemom 70 l sa dá veľmi variabilne namontovať vpravo alebo vľavo od kotla alebo umiestniť pod neho. Pre užívateľov so zvýšenými požiadavkami na množstvo teplej vody sú v ponuke zostavy so stacionárnym zásobníkom s objemom 120 alebo 150 litrov. Zostavy značky Vaillant zakúpené cez on-line shop získate za zvýhodnenú cenu, môžete pritom ušetriť až 570 €. Ako bonus k nej dostanete luxusný ekvitermický izbový regulátor calorMATIC 470 a uvedenie kotla do prevádzky úplne zadarmo. Ktorúkoľvek zostavu si vyberiete, vždy dostanete výnimočnú kvalitu. 

ecoTEC plus (Vaillant)

ecoTEC plus (Vaillant)
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Predĺžená 5-ročná záruka

Cez on-line obchod značky Protherm si môžete zakúpiť kondenzačné kotly Tiger Condens, Panther Condens a Lev. Sú to kotly s výbornými parametrami ohrevu, ktoré sa ľahko inštalujú, majú kompaktnú veľkosť a dizajn akceptujúci súčasné trendy. Vyznačujú sa efektívnou prevádzkou, ktorá znižuje náklady domácnosti na vykurovanie a ohrev teplej vody, pričom sa hodia do väčších rodinných domov, ale aj menších bytov. Cez on-line shop značky Protherm si môžete objednať aj variabilné zostavy kotlov Panther Condens a Lev so zásobníkmi teplej vody. Ide o elegantné, ale pritom výkonné systémy. Pri nákupe cez internet získate kotol za zvýhodnenú cenu a ušetríte niekoľko desiatok až stoviek eur. Napríklad peňažná úspora pri kúpe kotla Tiger Condens predstavuje viac ako 400 eur. Výhodou on-line nákupu cez internetový obchod značky Protherm je tiež predĺžená záruka v trvaní 5 rokov. 
 
Viac informácií na www.vaillant.sk a www.protherm.sk

 

Kategória: Energia
Tagy: kotol
Zdieľať článok