Zdroj: Romotop

Zahrejte svoj domov s novým keramickým krbom BARACCA

29. 09. 2023 Zdieľať

Doprajte si ojedinelý súlad medzi krásou tradičných kachľových pecí a modernej techniky vykurovania od renomovanej českej značky ROMOTOP. So širokou paletou odtieňov glazúr je dizajnový krb ľahko laditeľný s akýmkoľvek interiérom a vďaka modulovému systému ho možno zostaviť priamo na mieste realizácie.

Vďaka kombinácii efektívneho vykurovania sálaním a konvekciou keramický krb BARACCA predstavuje veľmi zaujímavé riešenie pre váš domov. Kombinovaný spôsob vykurovania krbu je založený na odovzdávaní tepelnej energie sálaním a súčasným prúdením ohriateho vzduchu. V spodnej časti krbu je nasávaný studený vzduch, ktorý postupne prechádza celým vnútorným priestorom až hore a odtiaľ už ohriaty pozvoľna vystupuje do interiéru. Systém je navrhnutý tak, aby odovzdávanie tepla sálaním bolo prioritou a prúdenie vzduchu (čiže konvekcia) potom príjemným doplnkom – všetko prebieha samočinne.

Kachľový akumulačný krb Baracca s bielym obkladom.

Zdroj: Romotop

Okrem dizajnu je krb vybavený modernou technológiou. Vložka krbu sa pýši účinnosťou cez 80 % a je v súlade s najnovšími ekologickými normami Európskej komisie. Pre vyššiu bezpečnosť, komfort aj lepších podmienok ideálneho horenia je krb vybavený dvojitým sklom dvierok a kvalitným šamotovým vnútrom. A čo viac, jednoduchá kontrola dvierok s aretáciou v maximálne otvorenej polohe a presnou reguláciou vzduchu jedným ovládačom, znamenajú pohodlie a praktickosť.

Významným prínosom tohto krbu je jeho vynikajúca akumulačná kapacita. Korpus z keramických kachlí a akumulačnej tvarovky MAMMOTH zaisťujú, že teplo vydrží vo vašom dome aj po dohorení paliva. Celková hmotnosť tvaroviek dosahuje až 110 kg. Nenechajte si ujsť túto skvelú novinku. Viac informácií nájdete na webových stránkach výrobcu.

www.romotop.sk

Zdroj: PR článok ROMOTOP spol. s r. o.

Kategória: Energia
Tagy: kozubové kachle vykurovanie domu vykurovanie drevom
Zdieľať článok
6 dôležitých pravidiel pri kúrení drevom! Len, ak ich dodržiavate, kúrite účinne, ekologicky, a pritom najlacnejšieUrob si sám

6 dôležitých pravidiel pri kúrení drevom! Len, ak ich dodržiavate, kúrite účinne, ekologicky, a pritom najlacnejšie

Veľký prieskum o vykurovaní: Čím najčastejšie kúria slovenské domácnosti?ASB.sk

Veľký prieskum o vykurovaní: Čím najčastejšie kúria slovenské domácnosti?

Z bývalej maringotky od cirkusantov si dokázali spraviť útulné bývanie v záhradeUrob si sám

Z bývalej maringotky od cirkusantov si dokázali spraviť útulné bývanie v záhrade

Ako vyčistiť krbové sklo? Budete prekvapení – ide to aj s minimálnymi nákladmi!Urob si sám

Ako vyčistiť krbové sklo? Budete prekvapení – ide to aj s minimálnymi nákladmi!