Krbové kachle TILU v interiéri
Zdroj: ROMOTOP

Moderné krbové kachle TILU

02. 12. 2022
Zdieľať

Dizajn krbových kachlí TILU L je jasne daný pravouhlými prvkami. V kombinácii s kompaktnými proporciami si kachle nájdu svoje miesto v každom modernom interiéri.

Krbové kachle sú vybavené samočinnou mechanickou aretáciou otvorených dvierok, čo je skvelá novinka pri prikladaní dreva do kúreniska. Na dvojbodový zatvárací mechanizmus s pevnou fixáciou ku korpusu sa môžete spoľahnúť. Rúčka dvierok z masívneho dreva skvele dopĺňa celkový dizajn kachlí.

Zákazník má možnosť výberu z dvoch štandardných spôsobov odvodu spalín, a to vrchného alebo zadného. Jednoducho tak kachle pripojíte na existujúci komín. Sklo dvierok z vnútornej strany omýva prúdiaci sekundárny vzduch a vďaka tomu nedochádza k usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami.

Krbové kachle plech TILU

Zdroj: ROMOTOP

Krbové kachle disponujú systémom CPV – centrálnym prívodom externého vzduchu do spaľovacej komory. Potrebný kyslík na optimálne horenie sa tak získava z iných priestorov, než sú tie, v ktorých máme umiestené kachle. Nie je preto potrebné tak často vetrať a tým je vykurovanie krbovými kachľami opäť o niečo komfortnejšie.

Viac na www.romotop.sk

Zdroj: ROMOTOP spol. s r. o.

Kategória: Energia
Tagy: kozubové kachle teplovzdušné kachle vykurovanie domu
Zdieľať článok

Diskusia