Malé Krasňany ponúkajú aktívny život v 3-izbových nadštandardných bytoch už od 148 000 EUR

Malé Krasňany ponúkajú aktívny život v 3-izbových nadštandardných bytoch už od 148 000 EUR

20. 04. 2016
Zdieľať

Malé Krasňany nie sú na bratislavskom realitnom trhu novinkou. Tento vyhľadávaný rezidenčný projekt si rýchlo získal pozornosť mladých ľudí a rodín, ktoré hľadajú priestor pre aktívny život. Niet divu. Ideálna poloha Malých Krasňan ponúka pestré možnosti pre šport, relax a outdoorové aktivity. V rámci svojej ďalšej etapy prináša dostupné bývanie v 3-izbových bytoch už od 148 000 EUR.

Bývanie v Malých Krasňanoch jednoducho nie je o kompromisoch. Ponúkajú život v bezprostrednom kontakte s prírodou a zároveň s kompletnou občianskou vybavenosťou v najbližšom okolí. 

Vyberte si lokalitu, pre život naplno 

Malé Krasňany budú ideálnym domovom pre ľudí, pre ktorých je dobrá kondícia základom životného štýlu. Chcete ísť bicyklom do lesov Malých Karpát alebo ďalej na obľúbenú cyklocestu Jurava? Šliapnite do pedálov. Nový cyklochodník budete mať hneď vedľa vchodu. Alebo radšej beháte? Čerstvý vzduch môžete naberať počas behu cez okolité vinice. Priaznivci CrossFitu zasa ocenia nové multifunkčné športovisko pre Workout of the Day. Tréningy pre ešte lepšiu kondíciu tu skĺbite so zdravým prostredím a pocitom životnej pohody. 

Prírodnú atmosféru Malých Krasňan dopĺňa výhľad na svahy Malých Karpát a množstvo zelene priamo pod oknami.

Nestraťte výhody života v meste 

Očakávate, že kvôli bývaniu v lone prírody stratíte komfort obchodov, kaviarní a reštaurácií? Malé Krasňany vám to všetko poskytujú v pešej dostupnosti. V najbližšom okolí nájdete aj zdravotné stredisko, poštu a fitnescentrá. V centre Bratislavy ste autom alebo MHD o 10 minút a na diaľničný obchvat sa taktiež dostanete plynulo. 

Užite si vysoký štandard bytov 

Vysoký štandard v priestranných bytoch s výbornými dispozíciami nemusí byť iba vzdialeným snom. V Malých Krasňanoch ho získate v cene bytu. V tej je započítané kvalitné vybavenie od renomovaných dodávateľov, ako napríklad exteriérové hliníkové žalúzie s moderným dizajnom. V lete chránia pred prehrievaním bytu a vďaka elektrickému ovládaniu dotvárajú komfort vášho bývania. A ak chcete priestor navyše, žalúzie vám umožnia vytvoriť si z lodžie samostatnú miestnosť. 

V Malých Krasňanoch venoval projektant bytovému zariadeniu veľkú pozornosť – každý kus dizajnovo dotvára vnútorné prostredie bytu.

Vaše návštevy zaparkujú bez problémov

Nezabudlo sa ani na návštevy. Vaši priatelia alebo rodina tu nebudú mať starosti s parkovaním. Spolu až 70 bezplatných parkovacích miest priamo v areáli Malých Krasňan im umožní zaparkovať rýchlo a v tesnej blízkosti vášho bytu. 

Využite výhodnú ponuku financovania 

Malé Krasňany myslia aj na vašu peňaženku. Developer projektu pripravil v spolupráci s VÚB bankou špeciálny produkt – 0% hypotéku. Od kúpy bytu až do jeho kolaudácie zaplatí úroky za vás. Vám tak zostanú peniaze, ktoré môžete minúť napríklad na nové zážitky. 

Malé Krasňany sú jasnou voľbou nielen pre mladých . Presvedčte sa sami. Viac informácii nájdete na novej webovej stránke projektu www.malekrasnany.sk

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok

Diskusia