Schodisko vo výstavbe
Zdroj: Leier Baustoffe SK

Jednoduchá výstavba s prefabrikovaným schodiskom Leier

09. 05. 2022 Zdieľať

Ako si značne zjednodušiť výstavbu? Výrobca stavebných materiálov Leier Baustoffe SK má pre vás výborný tip. Použitie hotových prefabrikovaných schodísk, ktoré sa hodia do rodinného domu rovnako ako do bytovky.

Nájdete ich v dvoch prevedeniach – ako jednoduché priame schodiskové ramená, ale aj ako prepracované krivočiare schodiská s 90° zatočením v tvare L alebo 180° zatočením v tvare U. Sú vyrobené presne podľa projektovej dokumentácie, a tak sa dokážu prispôsobiť výškovej úrovni a umiestneniu podľa návrhov architekta. Vďaka tomu sú schodiská Leier presné a pripravené na rýchle zasadenie. Montáž pomocou žeriavu je uľahčená závesnými prvkami na manipuláciu, ktoré sú zabudované priamo do ramien. Odpadá aj potreba šalovacích a armovacích prác, čo tiež výrazne prispieva k urýchleniu realizácie stavby. Okamžitá použiteľnosť a zaťažiteľnosť schodísk umožňuje zjednodušenie komunikačných trás na stavenisku, a tým aj zvýšenie bezpečnosti.

Prefabrikované schody Leier sú vyrobené z kvalitného betónu, ktorý je na povrchu spodnej strany rovný, skoro nepórovitý, vďaka čomu vyžaduje len minimálnu dodatočnú úpravu. Na objednávku je možné dodať aj vonkajšie ramená s protišmykovou úpravou, ktoré sú odolné voči mrazu.

Viac informácií o prefabrikovaných prvkoch Leier sa dočítate na www.leier.sk.

Kontakt

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

Zdroj: Leier

Kategória: Materiály
Tagy: betónové tvárnice prefabrikáty prefabrikované dielce schodiská schody
Zdieľať článok