Xella schodisko z tvárnic
Zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o.

Ytong nie sú len tvárnice

18. 05. 2021 Zdieľať

S Ytongom nemusíte stavať len múry a priečky. Schodiská či masívne stropy a strechy Ytong majú tie najlepšie vlastnosti tohto materiálu.

Prvý návrh schodiska máte zadarmo a k stropom a strechám vždy v cene dostanete kompletnú dokumentáciu s autorizovanou statikou. A zadarmo je aj u nich spracovanie 1. varianty kladačského plánu. Univerzálne, variabilné a rýchlo slúžiace – práve také je schodisko Ytong. Jeho veľkou prednosťou je vysoká presnosť a možnosť postaviť ho a užívať vo veľmi krátkom čase. Jednotlivé diely sú pri dodávke už narezané na mieru, takže odpadajú úpravy a schodisko môžete rýchlo a ľahko zostaviť.

Samozrejmosťou je neobmedzené spektrum povrchových úprav a podlahových krytín. Hlavu si nemusíte robiť ani s tým, či sa vám podarí trafiť sa do vašich priestorových dispozícií – variabilita tvarov je naozaj vysoká. Ušetríte s ním aj náklady, pretože výstavba schodiska vám nezablokuje remeslá a ľudí a práce na dome budú môcť bez problémov pokračovať. Pri práci si budete „pískať“ vďaka ľahkej manipulácii, a po celú dobu užívania domu vás bude hriať pocit, že máte v dome ekologický a pre zdravú klímu ideálny stavebný materiál.

Viac informácií nájdete na www.ytong.sk

Zdroj: Xella Slovensko spol. s r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: ekologický materiál schodiská stropy tvárnice
Zdieľať článok