Zdroj: PORFIX

Majte svoje financie pod kontrolou a vyhrajte 4 × 4 000 eur

07. 07. 2021 Zdieľať

Každý, kto sa chystá stavať, chce mať pod kontrolou rozpočet a svoje financie určené na tento účel. Mať prehľad o finančnej stránke výstavby je jedným zo základných pilierov jej úspešnej realizácie. Ak viete, koľko financií potrebujete na stavbu svojej vysnívanej nehnuteľnosti, bude sa vám plánovať oveľa jednoduchšie.

S tým súvisí aj potreba výpočtu spotreby materiálu, čím sa priblížite pomerne presne k predstave, koľko peňazí vám po stavbe zostane, prípadne, akú vysokú pôžičku si budete musieť v banke vybaviť. Ak staviate svojpomocne, pred samotnou realizáciou stavby po zaobstaraní si projektovej dokumentácie potrebujete kvôli zabezpečeniu materiálu výpočet spotreby. Ak riešite výstavbu prostredníctvom dodávateľa, výpočet spotreby budete potrebovať na uzatvorenie zmluvy.

Stavebné plány výpočet služieb

Zdroj: PORFIX

Ako na to

PORFIX je výrobca pórobetónových tvárnic. Poskytuje rôzne služby, bezplatné poradenstvo týkajúce sa stavebných materiálov a samotnej výstavby. Okrem iného máte možnosť si na jeho internetových stránkach pomocou niekoľkých jednoduchých krokov a kliknutí vypočítať spotrebu materiálu sami. Nemusíte byť stavbár, a napriek tomu v sekcii „SPOČÍTAM SI JU SÁM“ jednoducho získate prehľad o tom, koľko murovacieho materiálu na vašu stavbu potrebujete. Výsledok je dostupný ihneď a môžete si alternatívne vyrátať spotrebu na viac variantov jedného projektu. Nevýhodou je, že výpočet je vhodný skôr na jednoduchšie projekty, ako sú garáže, bungalovy a iné menšie stavby, nie na stropy.

Nechajte to na technikov a vyhrajte až 4 000 eur

Máte však aj druhú možnosť, ktorou je „NECHÁM POČÍTAŤ TECHNIKOV PORFIX“. Priamo PORFIXu môžete zaslať svoju projektovú dokumentáciu s dostatočne jasnými základnými údajmi – presný typ materiálu, rozmery, skladba konštrukcií, ich výšky a podobne. Toto riešenie má niekoľko výhod. Zadanie môžete realizovať prostredníctvom webovej stránky, kedykoľvek si nájdete čas. Môže to byť v piatok, vo sviatok, v ktorúkoľvek dennú, ale i nočnú hodinu. Nemusíte nikam vychádzať. Ani von, ani zo svojej zóny komfortu. Všetko sa odohráva virtuálne a výsledok výpočtu vám príde do e-mailovej schránky, na čo vás upozorní esemeska.

Porfix súťaž

Zdroj: PORFIX

Ďalšou výhodou je, že získate priamy kontakt na technika a obchodného zástupcu. To využijete v prípade požiadavky na ďalšie potrebné informácie či konzultácie. Všetko vám vysvetlia úplne jednoducho, ale dôkladne.
K dispozícii budete mať i zákaznícke číslo, na ktorom môžete získať množstvo benefitov.

Navyše, na stránke výrobcu práve prebieha súťaž, ktorá poteší dušu nejedného stavebníka. Zaregistrujte sa do súťaže na webe www.porfix.sk/sutaz a môžete vyhrať až 4 × 4 000 eur. Jednou z podmienok súťaže je práve zaslanie projektu na výpočet spotreby materiálu. 4 000 eur je suma, ktorá pri výstavbe rozhodne dokáže pomôcť a potešiť, a ak preto v súčasnosti rozmýšľate nad stavbou a riešite svoje financie, pouvažujte nad touto druhou spomenutou možnosťou a skúste si dať vypracovať spotrebu materiálu odborníkom.

Možno sa šťastie usmeje priamo na vás.

Zdroj: PR článok PORFIX – pórobetón, a.s.

Kategória: Materiály
Tagy: plánovanie pórobetón stavebné práce
Zdieľať článok