Zdroj: MAPEI

20 týždňov osláv s Mapei. Každý týždeň hrajte o stavebný materiál za 250 eur!

09. 06. 2021 Zdieľať

Mapei, osvedčená značka stavebnej chémie, oslavuje 20 rokov na slovenskom trhu. Pre svojich fanúšikov si pripravila špeciálnu súťaž, v ktorej každý pondelok rozdáva výhry počas 20 týždňov. Všetci prihlásení účastníci hrajú aj o hodnotné vecné ceny v záverečnom žrebovaní.

Dvadsať rokov stavebnej chémie Mapei na Slovensku sa bude oslavovať poctivou prácou. Spoločnosť sa rozhodla podporiť všetkých, ktorí tento rok plánujú stavať alebo rekonštruovať a vyhlasuje súťaž Mapei oslavuje 20 rokovKaždý týždeň od 31. 5. 2021 do 15. 10. 2021 sa hrá o stavebný materiál z portfólia výrobkov Mapei v hodnote 250 eur. Na účasť v súťaži stačí prihlásiť projekt prostredníctvom webovej stránky www.sutazmapei.sk. „Rozhodli sme sa osláviť 20. výročie Mapei tým, že podporíme šikovnosť a odhodlanie našich zákazníkov pri realizácii svojich projektov. Veríme, že súťaž ukáže širokej verejnosti, že použitie výrobkov Mapei je skutočne všestranné,“ hovorí Miroslav Jaška, generálny manažér Mapei.

Mapei centrála

Zdroj: MAPEI

Ako sa zapojiť do súťaže 

Ktokoľvek plánuje novostavbu, rekonštrukciu alebo opravu, môže registrovať svoj projekt priebežne od 31. 5. 2021 do 15. 10. 2021 na www.sutazmapei.sk.

Mapei oslavuje 20 rokov

Zdroj: MAPEI

K vyplnenému registračnému formuláru treba nahrať minimálne tri fotografie projektu (kúpeľňa, balkón, terasa, spodná stavba alebo iné), ktorý plánujete postaviť, opraviť, obnoviť alebo zrenovovať a stručný popis. Prihlásené projekty musia byť realizované v roku 2021 a musia sa na nich uplatniť výrobky z produktového portfólia Mapei. 

20 týždňov výhier

Každý pondelok od 7. 6. 2021 do 15. 10. 2021 sa na facebookovom profile spoločnosti Mapei z prihlásených projektov vyžrebuje jeden výherca, ktorý získa výrobky Mapei v hodnote 250 eur. Vhodné riešenie pomocou konkrétnych výrobkov pre daný projekt navrhne víťazovi odborno-technický pracovník Mapei.

Všetky prihlásené projekty vrátane tých, ktoré vyhrali týždennú výhru, hrajú aj o hodnotné vecné ceny v záverečnom žrebovaní. Záverečné žrebovanie sa uskutoční 22. 10. 2021.

Vecné ceny v záverečnom žrebovaní

  1. cena: Televízor LG OLED 55BX
  2. cena: Robotický vysávač iRobot Roomba i7+
  3. cena: Kávovar De’Longhi ECAM 23.120.B

Pre viac informácií navštívte www.sutazmapei.sk

Zdroj: MAPEI SK, s.r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: novostavby opravy plánovanie rekonštrukcia stavebná chémia
Zdieľať článok