Spoznajte výhody PORFIXu a vyhrajte!
Zdroj: PORFIX

Spoznajte výhody PORFIXu a vyhrajte!

28. 09. 2021 Zdieľať

Uvažujete o stavbe rodinného domu? Takého malého, skromného – na začiatok? Alebo priestranného s viacerými spálňami – pre veľkú rodinu? Alebo ste už s výstavbou začali? Nech je to tak či onak, každého, kto rieši stavbu domu, by výhra určite potešila. A presne to sa vám teraz môže stať! Spoločnosť PORFIX pripravila pre všetkých individuálnych stavebníkov súťaž, v ktorej sa hrá o 4 x 4 000 €.

Súťaž prebieha v dvoch kolách. Prvé kolo losovania sa uskutočnilo 30. 7. a prví dvaja šťastlivci sa už tešia z výhry. Možno si za vyhraté peniaze doprajú luxusnejší nábytok a možno investujú do altánku či bazéna. Losovanie ďalších dvoch výhercov sa uskutoční 8. 10., takže každý, kto sa do súťaže ešte nestihol zapojiť a spĺňa podmienky, má stále príležitosť.

Kto môže súťažiť?

Možnosť zapojiť sa do tejto súťaže majú všetci, ktorí už začali alebo majú v pláne stavať rodinný dom. Nechajte si vypočítať spotrebu materiálu na svoj projekt od technikov PORFIXu na stránke spoločnosti, do 30. 9. 2021 vyplňte registračný formulár a zašlite doklad o kúpe materiálu od PORFIXu a potom si už len držte palce!

Čo môžete vyhrať?

V prípade výhry vám PORFIX preplatí stavebný materiál tejto značky až do výšky 4 000 €.

A ak ma nevyžrebujú?

Ak sa na vás neusmeje šťastie, nezúfajte. Nákupom materiálu od PORFIXu získavate partnera, ktorý vám okrem kvalitného materiálu poskytuje aj nadštandardné služby. Výpočet spotreby materiálu, požičanie píly, pomoc pri položení prvých tvárnic… Odborníci z PORFIXu každému radi a ochotne poradia a mať takého partnera je predsa tiež výhra.

Zdroj: PR článok PORFIX – pórobetón, a.s.

Kategória: Materiály
Tagy: plánovanie pórobetón rodinný dom stavba domu
Zdieľať článok