Heluz Maxit akcia

Registrovať sa do Jarnej akcie HELUZ môžete do konca marca

23. 03. 2021 Zdieľať

Už len dni zostávajú do konca termínu pre registráciu do Jarnej akcie spoločnosti HELUZ, vďaka ktorej môže byť váš nákup tehál HELUZ odmenený voucherom na farebnú silikónovú omietku Maxit a penetráciu Maxit za 1 €.

Heluz Maxit akcia

Zdroj: Heluz

Akcia je určená koncovým zákazníkom (fyzickým osobám) na stavbu vlastného domu. Podmienkou pre získanie omietky za výhodnú cenu je registrácia v termíne od 1. februára do 31. marca 2021 na www.heluz.sk/akcie. Na objednanie tehál potom budete mať čas ešte až do konca apríla.

HELUZ FAMILY 2IN1 A HELUZ FAMILY 50

HELUZ FAMILY 2 in 1 a HELUZ FAMILY 50 Zdroj: Heluz

Zákazníci, ktorí si objednajú stavebný materiál HELUZ FAMILY 2 in 1, HELUZ FAMILY alebo HELUZ PLUS, získajú: voucher na odber výrobkov Maxit za 1 €. Akciová cena sa vzťahuje na pastovitú silikónovú omietku maxit silco A 9030 a základný penetračný náter maxit prim 1050. Voucher platí na akúkoľvek farbu zo vzorkovnice Maxit kreativ.

Podmienkami akcie je registrácia na stránkach www.heluz.sk/akcie do 31. marca (zostáva už len pár dní) a poskytnutie projektovej dokumentácie spoločnosti HELUZ pre spracovanie výkazu výmer. Na objednávku tovaru potom budete mať čas až do 30. apríla 2021.

Bezpečný kabát pre dom z tehál

Maxit silco A 9030 je silikónová šľachtená omietka s vysokým obsahom silikónovej živice. Je dostatočne paropriepustná a vodoodpudivá, čím murivu poskytuje optimálnu ochranu. Farbu aj zrnitosť výrobku si zákazník po splnení podmienok akcie volí individuálne. Plocha fasády bude prevzatá z projektovej dokumentácie. Na výpočet množstva bude zohľadnený predpoklad, že na 1 m2 fasády zodpovedá spotreba silikónovej omietky 3,4 kg so zrnitosťou 2 mm, 2,7 kg so zrnitosťou 1,5 mm a základného penetračného náteru 0,2 l.

Ako získať omietku za akciovú cenu

Prvým krokom je registrácia na www.heluz.sk/akcie. Vo formulári si zákazník vyberá, či disponuje výkazom výmer, chce ho spracovať, alebo sa zatiaľ iba registrovať. Po dodaní projektovej dokumentácie spoločnosti HELUZ dostane zadarmo výkaz výmer pre svoju stavbu. Súčasťou dokumentu bude zľavový kód, ktorý je potrebné pri objednávke materiálu ukázať predajcovi a požiadať ho o zanesenie do objednávky. Bez tohto kroku si nemožno akciovú cenu uplatniť.

HELUZ FAMILY 44

HELUZ FAMILY 44. Zdroj: Heluz

Dôležité termíny a podmienky akcie:

  • registrácia od 1. februára 2021 do 31. marca 2021,
  • objednanie stavebného materiálu HELUZ od 1. februára do 30. apríla 2021,
  • vývoz stavebného materiálu do 30. júna 2021, so zloženou kauciou do 31. októbra 2021,
  • odber farebnej pastovitej silikónovej omietky maxit silco A 9030 a penetrácie maxit prim 1050 do 31. decembra 2022.

Zdroj: Heluz

Kategória: Materiály
Tagy: brúsená tehla murivo tehly
Zdieľať článok