Zvoľte si terasu so zárukou aspoň 25 rokov

Zvoľte si terasu so zárukou aspoň 25 rokov

09. 04. 2019
Zdieľať

Chcete mať kompozitnú terasu, ktorá vám vydrží dlhé roky? Nenechajte sa zlákať lacnými kompozitnými terasami a nebojte sa opýtať predajcu, ako sú uvádzané vlastnosti testované a ako ich vie preukázať.

Seriózni výrobcovia sú schopní všetky sľuby doložiť certifikátmi alebo hodnotovými tabuľkami a nemajú problém s predĺženou zárukou. Vyberte si kvalitný materiál zo zmesí s polyvinylchloridom (PVC), ktorý je odolnejší a pevnejší. K takým patrí aj terasa Twinson. Plastová zložka chráni pred degradačným pôsobením chemicky upravovanej vody, vysokej prevádzkovej záťaži spôsobenej chôdzou, drevokaznými hubami, ale aj pred vznikom plesní. Terasa Twinson z kompozitného materiálu je tiež odolná proti nárazom padajúcich predmetov, ohňu či poveternostným vplyvom. Tieto vlastnosti umožňujú poskytnúť na tento materiál až 25-ročnú záruku, a to dokonca aj na jeho štiepenie. Iní výrobcovia dávajú rovnakú záruku, ale iba na odolnosť proti hubám.

Viac sa o kompozitnom materiáli dočítate na www.twinson.sk. Ešte stále sa môžete zapojiť do súťaže o terasu Twinson v hodnote 2 000 eur, ktorú vyhlásila spoločnosť Inoutic/Deceuninck spolu s firmou DLH Slovakia. Viac sa o súťaži dozviete tu.

 

Kategória: Materiály
Tagy: terasa snov terasy twinson
Zdieľať článok

Diskusia