Značkové okná s elegantným a moderným dizajnom

Značkové okná s elegantným a moderným dizajnom

31. 07. 2013 Zdieľať

Drevo ako stavebný materiál je používaný od nepamäti a spolu s hliníkom spája všetky výhody dreveného okna z interiéru s výhodami hliníkového okna z exteriéru. Kombinácia týchto materiálov zaručuje aj výborné tepelno-izolačné vlastnosti.

Vďaka jeho konštrukčným vlastnostiam a tvarovej stálosti je možné realizovať  moderné veľké presklenia.

Jedinečný dizajn so skrytým krídlom ponúka možnosť osadenia do fasády tak, aby mohla byť z exteriéru viditeľná iba plocha skla čím ho činí jedinečným prvkom architektúry.  

Novinkou je bezrámové prevedenie fixných okien pri veľkých preskleniach moderných stavieb.

Okná tak už nie sú len súčasťou obvodového plášťa budovy, ale spolu dotvárajú interiér a exteriér Vášho domova, popri čom samozrejme dosahujú špičkové hodnoty tepelnej izolácie.


Značkové okná s elegantným a moderným dizajnom

Značkové okná s elegantným a moderným dizajnom
Kalypso SK, s.r.o.

Pri drevo-hliníkových oknách sa výhradne na zasklenie používa izolačné trojsklo a osadenie do stavebného otvoru je prevádzané s použitím tesniacich izolačných pások podľa STN s vyriešením všetkých detailov napojenia konštrukcie na stavbu. Pri správnom navrhnutí okien a presklení, zachovaní všetkých konštrukčných a montážnych pravidiel sú tieto okná vhodné pre výstavbu nízkoenergetického alebo pasívneho štandardu.

www.kalypso.sk

Kategória: Aktuality Okná
Zdieľať článok