Zdroj: Gerflor

Gerflor predstavuje novú kolekciu vinylových podláh v roliach s textilnou podložkou

07. 05. 2021 Zdieľať

Značka Gerflor je dlhé roky neodmysliteľne spätá s podlahovou krytinou v roliach s textilnou podložkou. Ako jediné na trhu spoľahlivo vyrovnajú drobné nerovnosti podkladu vďaka unikátnej patentovanej technológii. Pre rôzne náročných užívateľov ponúka Gerflor od roku 2021 novo dva príbuzné produkty (Texline a HQR) a jednu novinku, ktorá sa hodí napríklad aj do komerčných priestorov (Libertex).

V novej kolekcii sa opäť môžete tešiť na nové, krásne dizajny ako v tradičných dekoroch, tak aj v dizajnových špecialitách, inšpirovaných aktuálnymi módnymi trendmi z celého sveta. Kolekcia Texline a HQR ich ponúka takmer päťdesiat. Vysokú kvalitu podláh Gerflor Texline a HQR podtrhuje 15-ročná záruka.

Vynilová podlaha Texline Madras silver

Zdroj: Gerflor

Texline je podlahou pre každého

Najrozšírenejší rad podlahových krytín Gerflor Texline je určený predovšetkým pre využitie v bytových priestoroch a vďaka perfektnému pomeru cena / výkon je hojne inštalovaný v nespočetných bytových projektoch. Vďaka možnosti rýchlej pokládky ho oceníte tiež pri rekonštrukciách. Gerflor Texline ponúka širokú škálu tých najpopulárnejších dekorov a povrchová úprava tejto obľúbenej krytiny bola navrhnutá tak, aby vyhovela nárokom každej domácnosti. Kvôli tomu sa tiež zvýšila PUR ochrana a podlaha má protišmykovou úpravu. Jedná sa o zdravotne nezávadnú a 100% ekologicky šetrnú podlahovú krytinu, vhodnú do všetkých typov miestností. Je to vskutku pohodová podlaha, ktorá vás uchváti svojimi dekormi, vlastnosťami i ľahkou pokládkou, ktorú zvládnete aj svojpomocne.

Vynilová podlaha Gerflor Texline dekor Opera Naturel

Zdroj: Gerflor

HQR predstavuje extra kvalitu

Rad Gerflor HQR bol navrhnutý tak, aby bol maximálne odolný proti opotrebeniu a dal sa použiť ako v komerčných priestoroch, tak aj v domácnostiach. Ponúka vysokú odolnosť úžitkovej triedy 41 a široký sortiment luxusných dekorov. Každý, kto má rád ticho a teplo, ocení u tejto krytiny vysoký tepelný a akustický komfort: zvuková izolácia dosahuje hodnotu 16 dB a podlaha tiež výrazne redukuje únik tepla. Jednoduchá pokládka pritom šetrí čas aj náklady. Vďaka schopnosti vyrovnať drobné nerovnosti podkladu  je to ideálny pomocník pre renovácie interiéru. Antibakteriálna prísada Sanosol tiež efektívne zabraňuje šíreniu baktérií a plesní. Vinylová krytina Gerflor HQR odoláva drobným vrypom alebo preliačinám vďaka kvalitnej nášľapnej vrstve v kombinácii s pružným materiálom podkladu. Podlaha je vodeodolná a prispôsobená aj pre kúpeľne i kuchyne.

Vynilová podlaha Gerflor HQR dekor Seaside Blue

Zdroj: Gerflor

U Taralay Libertex oceníte voľnú pokládku v komerčných priestoroch

Tento úplne nový koncept podláh s exkluzívnou MAX3 konštrukciou podtrháva trend dnešnej doby – vysoké nároky na rýchlosť a efektivitu pokládky. Výhodou tejto podlahy je tiež vysoká záťaž – nášľapná vrstva má 0,7 mm a celková hrúbka je 3,65 mm. Podlaha má akustický útlm 19 dB a vďaka povrchovej úprave Protecsol® je jednoduchá a rýchla aj jej údržba. Z kolekcie dvadsiatich dekorov Taralay Libertex môžete vyberať nielen drevené dekory, ale aj imitácie betónu a farebné odtiene.

Vynilová podlaha Taralay Libertex dekor Hossegor Latte

Zdroj: Gerflor

Podrobné informácie a prehľad dekorov vrátane aktuálnych trendov v dekorovaní podláh a interiéru nájdete na www.gerflor.sk

Zdroj: PR článok Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: interiérové trendy interiérový dizajn podlahové krytiny vinylové podlahy
Zdieľať článok