Zdroj: Electrolux

Hygienicky čistý domov rýchlo a bez námahy

28. 09. 2023 Zdieľať

Aj tí najväčší milovníci upratovania sa zhodnú na jednom – kontakt so špinavou vodou po umývaní podlahy by si každý rád odpustil. Obvyklé systémy oplachovania mopu zatiaľ neumožňovali dôkladné vyčistenie znečistenej textílie. Electrolux teraz prichádza s revolučným riešením v podobe čistiacej stanice PowerPro Mop pre rady tyčových vysávačov 500, 600, 700 a 800.

Čistá práca

Umývanie aj utieranie podlahy do sucha môže byť vďaka čistiacej stanici PowerPro Mop jednoduché, príjemné a navyše aj úplne hygienické. Prepracovaný systém zaručí, že sa pri upratovaní nebudete musieť vôbec dotknúť špinavej vody.

Samotné vedro je totiž vybavené zásobníkom na čistú vodu s pridaním čistiaceho prostriedku. Voda, ktorá už bola použitá, sa oddelí a stečie do oddelenej nádrže. Mop sa tak oplachuje len čistou vodou.

Žena umýva podlahu pomocou čistiacej stanice PowerPro Mop.

Zdroj: Electrolux

Žmýkacie rebrovanie pomáha žmýkať vodu z podložiek do oddeleného zásobníka. Vstavané tlačidlo po stlačení otočnej podložky roztočí vodné koleso a aktivuje oplachovanie rotačných podložiek čistou vodou a čistiacim prostriedkom.

Čistiaca stanica PowerPro Mop je kompatibilná s radmi tyčových vysávačov 500, 600, 700 a 800. Vhodná je najmä pre modely Wet, kde je špeciálna hubica už súčasťou balenia.

Premyslený dizajn

Čistiaca stanica PowerPro Mop sa veľmi jednoducho používa. Vďaka priehľadnému veku máte dokonalý prehľad o stave vody a funkcie čistenia sú farebne označené. Vypúšťací ventil umožní vypustiť prúd špinavej vody do výlevky bez zašpinenia kúpeľne.

Umývanie podlahy čistiacou stanicou PowerPro Mop.

Zdroj: Electrolux

Príjemným ekologickým bonusom je fakt, že čistiaca stanica PowerPro Mop je vyrobená bez zbytočných farebných náterov a z recyklovateľných plastov.

Viac na www.electrolux.sk.

Zdroj: PR článok Electrolux Slovakia s.r.o.

 

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: čistenie podlahy mopy
Zdieľať článok
Útulný dom, ktorý využíva osvedčené stavebné materiályDom z tehly

Útulný dom, ktorý využíva osvedčené stavebné materiály

Mikroplasty v našom tele môžu spôsobiť srdcový infarkt, mŕtvicu aj predčasnú smrť, ukázala štúdiaASB.sk

Mikroplasty v našom tele môžu spôsobiť srdcový infarkt, mŕtvicu aj predčasnú smrť, ukázala štúdia

Prečo je dobré mať na záhrade sýkorky a čím ich kŕmiťUrob si sám

Prečo je dobré mať na záhrade sýkorky a čím ich kŕmiť

Nová sezóna podľa profesora Hričovského: Podľa čoho vyberať ovocie do záhrady?Záhrada

Nová sezóna podľa profesora Hričovského: Podľa čoho vyberať ovocie do záhrady?