Nechajte rozžiariť svoj balkón s drevenou podlahou

25. 09. 2019 Zdieľať

Aké riešenie by ste si mali zvoliť pre balkón alebo terasu, ak nehľadáte niečo na jednu sezónu? Ak hľadáte vznešenejší materiál, ktorý vám bude slúžiť mnoho rokov, nie len dva roky, siahnite po dreve. Gumideck ponúka prekrásne drevené dosky s veľmi jednoduchým a patentovaným montážnym systémom. Pozrite!

Hľadáte odolný a elegantný povrch na svoj balkón alebo terasu?

Samozrejme siahnite po dreve! Určite vás zaujme krása drevených dosiek a jedinečný jednoduchý montážny systém. Na webovej stránke Gumideck nájdete jednoduchú kalkulačku, ktorá po zadaní rozmerov balkóna a výbere vzoru dosiek vypočíta hodnotu vašej objednávky. 

drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Je drevená podlaha na balkón dobrý nápad?

To bola prvá otázka, ktorú si položila Daniela, ktorej balkón čakal na svoje dokončenie vyše 8 rokov. Najprv síce vyskúšali dlaždice, ale vzhľad ich balkóna bol nevýrazný a bez charakteru. Keďže s manželom plánovali tráviť voľné chvíle aj na balkóne, pokúsili sa dať prerábke ešte jednu šancu. Dnes už vedia, že to, čo im na svojom balkóne tak chýbalo, bol práve efekt, ktorý vytvorila drevená podlaha Gumideck. Drevo je teplé, prírodné a zároveň dizajnové, v porovnaní s dlaždicami. 

drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Najväčšie výhody drevenej podlahy s klik systémom Gumideck

Nič nemusíte píliť ani rezať

Zvoľte si kvalitné drevo z termo jaseňa, ktoré je odolné a testované v extrémnych poveternostných podmienkach

Vyberte si vzor uloženia podlahových dosiek podľa vlastných predstáv

Neplaťte zbytočné peniaze za remeselníkov, poskladajte si podlahu úplne sami

Platíte len za m2, ktoré má vaša terasa- nekupujete žiadny materiál navyše

Nemusíte platiť za prácu remeselníkom, bežný balkón poskladáte do dvoch hodín

Balenie obsahuje naolejované a naimpregnované dosky spolu s konektormi, pripravené na okamžitú montáž

Zvoľte si ekologické riešenie bez zbytočného odpadu


drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Jednou z najväčších výhod podlahy od Gumideck je to, že ju môžete prispôsobiť na akýkoľvek povrch, dokonca aj na povrchy pokryté hydroizoláciou. Je to podlaha, ktorú zvládnete položiť úplne sami a za niekoľko hodín si už môžete vychutnávať dokonalý dizajnový efekt nového balkóna. 


drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Klasický balkón si dokážete položiť za 1,5 hodiny. Jednoducho, rýchlo a bez použitia nástrojov… to je hlavným heslom pri použití drevenej podlahy Gumideck. Nemusíte byť žiadny domáci kutil, aby ste si dokázali položiť podlahu na svoj balkón bez otravného hluku z pílenia. Pri klasických montovaných podlahách ste si priplatili nielen za montáž, ale aj za množstvo nadbytočného odpadu, ktorý vznikol po položení podlahy.

drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Drevené dosky majú protišmykový povrch s jemnými vrúbkami, vďaka nemu nehrozí pád ani vtedy, keď je drevo mokré. Výhodou dreva je aj to, že sa v lete nenahreje tak, ako plastová wpc podlaha a bez obáv na ňu môžete stupiť bosou nohou. Gumideck konektory sú vyrobené z gumy, sú flexibilné a zároveň veľmi odolné. Vďaka nim sú medzery medzi doskami rovnaké a to je ďalšia výhoda, ktorá odlišuje túto podlahu od iných výrobcov. Veď posúďte sami!

drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Dosky prichádzajú ku vašim dverám pripravené na montáž, naolejované, naimpregnované a zabalené v praktických krabiciach. Celé balenie obsahuje aj gumené konektory, na ktoré budete naklikávať dosky. Nie je potrebné dokupovať žiadny dodatočný materiál na montáž. 

drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

Jednotlivé dosky sú dodávané v siedmych rôznych dĺžkach zabezpečujú rôznorodosť vzorov podlahy a sú pospájané gumenými konektormi, ktoré umožňujú položenie podlahy aj na pôvodné povrchy bez toho, aby ste museli odstraňovať starú podlahu. Okrem jednoduchosti je ďalšou výhodou tohto riešenia aj automatický systém na odvádzanie vody a vlhkosti z povrchu dosiek. Pretože ich neumiestňujete priamo na podlahu. Prídavné dosky majú jemné drážky, takže sa na nich nehromadí voda.

drevená podlaha

drevená podlaha
www.gumideck.sk

 
Autor článku: Katarína Tešla
 
ZDROJ PR článok spoločnosti www.gumideck.sk
Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: balkón drevená podlaha terasa
Zdieľať článok