Zdroj: Fatra

Odolná vinylová podlaha FatraClick do každého interiéru

24. 09. 2021 Zdieľať

Ak hľadáte podlahovú krytinu, ktorá ponúka širokú paletu dekorov, jednoducho sa kladie a udržiava, spĺňa všetky požiadavky vzťahujúce sa na zdravotnú nezávadnosť výrobku a ešte navyše je navrhnutá s rešpektom k životnému prostrediu, potom je plávajúca vinylová podlahovina FatraClick od českého výrobcu Fatra, a.s., jasnou voľbou pre váš domov.

Konštrukcia podlahovej krytiny FatraClick sa skladá z niekoľkých vrstiev. Povrch je vybavený PUR lakom, ktorý uľahčuje údržbu, zvyšuje odolnosť proti škvrnám a bežne používaným chemikáliám. PUR lak je ošetrený metódou SILVER block, ktorá poskytuje ochranu proti nežiaducemu účinku mikroorganizmov. Aktívna látka na báze zlúčenín striebra zaisťuje antibakteriálnu odolnosť laku. Táto podlaha tak poskytuje vysoké hygienické štandardy a jednoduchú údržbu. Bezftalátová technológia výroby zaručuje, že je zdravotne nezávadná a zároveň spĺňa všetky normy Európskej únie.

Kuchyňa s jedálňou

FatraClick – Dub classic. Zdroj: Fatra

Táto plávajúca podlaha ponúka ideálne riešenie na jednoduché a rýchle kladenie vďaka patentovanému „uniclic“ systému. Jednotlivé lamely sa do seba len zacvaknú a hotovo. Vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu zaisťuje prírodná korková spodná vrstva a HDF nosič. FatraClick sa tak radí medzi tzv. tiché podlahy.

Biela kuchyňa s veľkou jedálňou

FatraClick – Dub snežný. Zdroj: Fatra

Vybrať si môžete z 20 dekorov, ktorým dodáva výnimočnosť autentická kresba dreva alebo bridlica, a to nielen na pohľad, ale i na dotyk. Rozmer dlaždíc drevených vzorov je 1 235 × 230 mm, pri kamennom vzore je to 915 × 305 mm.

Podlaha FatraClick je dostupná v podlahových štúdiách po celom Slovensku.

Viac na www.fatrafloor.cz

Zdroj: Fatra, a.s.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: plávajúce podlahy podlahové krytiny podlahy renovácia podlahy výber podlahovej krytiny
Zdieľať článok