SKY BOX mení tvár Petržalky

20. 07. 2012 Zdieľať

Neprehliadnuteľný projekt v Petržalke SKY BOX v týchto mesiacoch kolauduje. Vďaka odvahe posunúť bývanie v Petržalke na vyššiu kvalitatívnu úroveň je v posledných dňoch najdiskutovanejšou stavbou v Bratislave.

— Advertorial —

Novostavba SKY BOX od Realcorp Development dostáva svoju finálnu podobu. Aktuálne je v procese kolaudačného konania. Zo 128 bytov, ktoré ponúka je voľných ešte 93 jednotiek. Na výber sú byty dokončené do štandardu s dispozíciami od 1+kk až po 4+kk, okrem nich i byty so samostatnými, oddelenými kuchyňami. Pre záujemcov je k dispozícii zariadený vzorový byt, či výhodne nastavené financovanie od Poštovej banky. Kvalitu bývania má zabezpečiť nadštandardný počet, až 177 parkovacích miest a obchodné prevádzky zvyšujúce komfort obyvateľov. Zo 4 200 m2 komerčných priestorov je už zazmluvnených viac ako 70%. V projekte majú byť potraviny, banka, kaviareň, kaderníctvo, fitness a administratíva. Voľné priestory sú vhodné pre obchodné prevádzky a poskytovanie ďalších služieb obyvateľom novostavby, i tým, zo širšieho okolia. Výhradný predaj je zabezpečený jedným z najskúsenejších hráčov na trhu, spoločnosťou LEXXUS.


SKY BOX mení tvár Petržalky

SKY BOX mení tvár Petržalky
Lexxus, a.s.

Novostavbu prijali obyvatelia veľmi dobre, napriek tomu, že po architektonickej stránke „vytŕča“ z radu. Cieľom arichitektov ateliéru CAKOV – MAKARA, bolo posunúť videnie bývania ľudí v oblasti Petržalky iným, lepším smerom. Developera zaujali svojim prístupom, ako humanizovať Bratislavu, komplexným kvalitatívnym riešením, revitalizáciou parkov, služieb a kvalitným bývaním. SKY BOX naznačuje smer, ako by sa mohla dôstojne uberať Petržalka v budúcnosti. „Na jednej strane zasnívaná architektúra s futuristickými prvkami a rozpixelovanou fotografiou zasnených oblakov po zábradliach balkónov, na druhej veľmi funkčná i keď priestranná stavba, ktorá vám dáva možnosť sa nadýchnuť naplno, bez toho, aby ste sa zakliesnili vo výťahu, či na chodbe pri prenášaní sedačky“, hodnotí architekt Kalin Cakov. Verí, že projekt SKY BOX nezostane jediným projektom svojho druhu a nastolí správnu taktovku ostatným novostavbám v Petržalke tak, aby sa postupne zmenila jej zaužívaná tvár.

Viac informácií o projekte nájdete na www.lexxus.sk

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Tagy: lexxus
Zdieľať článok