Zdroj: AdobeStock/JUB

Maľujete? Tak potom s JUPOL

30. 05. 2023 Zdieľať

Výhodná biela maliarska farba JUPOL EKONOMIK je vám vždy k dispozícii.

Táto vnútorná maliarska farba sa najčastejšie používa vo svojom základnom bielom odtieni, ale je možné ju samozrejme dofarbiť na rôzne pastelové odtiene.

Je vyrobená na ekologickom základe a maľujeme s ňou steny a stropy v obytných a občianskych budovách, školách, materských školách, nemocniciach, hoteloch, domovoch dôchodcov a iných objektoch, ak na takúto farbu nie je požadované použitie umývateľných farieb, resp. farieb odolných proti mokrému oteru.

Vhodnými podkladmi sú jemné omietky všetkých druhov, povrchy vyrovnané vyrovnávacími hmotami, reliéfne papierové tapety, ako aj sadrokartónové a vláknocementové dosky, drevotriesky, neomietnutý betón a pod. Možné je aj nanášanie na dobre prídržné staré disperzné nátery a dobre prídržné dekoračné omietky všetkých druhov.

nádoba s náterom Jupol

Zdroj: JUB

Farba sa vyznačuje výnimočne nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje ťažké kovy a iné toxické látky. Jednoducho sa nanáša, farebný film je dobre paropriepustný a odolný proti suchému oteru a teda žiadne biele stopy na rukách či oblečení pri otretí sa o povrch farby.

Do farby je možné pridať 5 – 7 % prípravku JUBOCID a tak vieme v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu je veľká možnosť vzniku kondenzácie (najmä v kútoch, za skriňami, kuchyne, kúpeľne a iné sanitárne priestory, práčovne, komory a pod.), ochrániť pred vznikom plesní.

Okrem bieleho matného odtieňu , môžeme do pastelových odtieňov tónovať s DIPI SUPER COLOR (do 200 ml na 10 kg bielej farby) alebo DIPI KONCENTRATOM (do 100 ml na 8 kg bielej farby).

Dostaneme tak farbu v rôznych odtieňoch, ktoré  môžeme medzi sebou miešať v ľubovoľných pomeroch.

 

Maľujte ešte viac s JUPOL EKONOMIK, aktuálne vo výhodnom 25+3kg balení.

www.jub.sk

Zdroj: JUB

 

Kategória: Steny a fasády
Tagy: farba Interiérový náter JUB
Zdieľať článok