Jesenná akcia od firmy VELUX sprístupní strešné okná zákazníkovi ešte viac

14. 09. 2017 Zdieľať

Spoločnosť VELUX neustále nasadzuje nové trendy na trhu so strešnými oknami. Počas tohto roka preto priniesla na slovenský trh cenovo dostupné trojsklo, aby si majitelia nehnuteľností mohli dopriať kvalitné zasklenie v priestoroch pod šikmou strechou. Teraz ho sprístupňuje zákazníkom ešte viac.

Líder v oblasti výroby strešných okien, VELUX, si na jeseň pripravil akciu, ktorou chce priniesť strešné okná a ich benefity ešte bližšie ku zákazníkom. Takto je cesta k zdravému domovu opäť o niečo jednoduchšia. Vďaka jesennej akcii je možné zaobstarať si viac strešných okien za výhodnejšiu sumu. 


Strešné okná s trojsklom sú kvôli akcii ešte dostupnejšie.

Strešné okná s trojsklom sú kvôli akcii ešte dostupnejšie.
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

Viac strešných okien = väčšia úspora

Podľa štúdií Healthy Homes Barometer obyvateľom Európy záleží na finančnej úspore a zároveň aj na komforte v interiéri. V prípade starších priestorov vedie k rovnováhe medzi týmito faktormi rekonštrukcia. Či už ide o obnovu obytných priestorov alebo prinavrátenie obytnej funkcie nevyužívanej povale – o zdroj denného svetla a čerstvého vzduchu sa postarajú strešné okná VELUX. 


Vďaka cenovo dostupnému trojsklu si môžu majitelia domov dopriať kvalitné zasklenie pod šikmou strechou.

Vďaka cenovo dostupnému trojsklu si môžu majitelia domov dopriať kvalitné zasklenie pod šikmou strechou.
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

Väčší komfort v interiéri vďaka jesennej akcii VELUX

Jesenná akcia VELUX funguje na jednoduchom princípe: čím viac strešných okien zákazník zakúpi, tým viac peňazí získa z nákupu späť. Platí na strešné okná zakúpené v období od 15. septembra 2017 do 31. októbra 2017, pričom zákazníci si ju môžu uplatniť do 15. novembra 2017 na www.velux.sk/akcia. Vzťahuje sa na len na strešné okná s trojsklom v produktovej triede Štandard Plus a Premium. Pokiaľ si zákazník kúpi jedno strešné okno, dostane 10 eur späť, ak dve strešné okná tak dokopy mu firma vráti 30 eur späť. Ak sa rozhodne pre tri strešné okná, naspäť získa 60 eur. V prípade, že sa rozhoduje o kúpe ďalších strešných okien s trojsklom, za každé ďalšie získa v určenom období späť 20 eur. Viac informácií o akcii sa dočítate na www.velux.sk/akcia.

Akcia umožňuje majiteľom domov premýšľať o rekonštrukcii staršieho, či o stavbe nového domu v úplne inej perspektíve. Viacero strešných okien totiž prinesie intenzívne presvetlenie viacerých miestností. Ich premyslené umiestnenie a kvalitná montáž obohatia zážitok z interiéru a takisto dopomôžu k zdravšiemu bývaniu. 

www.velux.sk/akcia 

Kategória: Okná Strecha, podkrovie
Tagy: šikmá strecha strešné okná Velux
Zdieľať článok