24. 10. 2014
Zdieľať

Vybrať si strešnú krytinu je len jeden krok k dokonalej streche. Kvalitný a preverený majster totiž nielenže skompletizuje samotnú strechu, ale je aj zárukou spokojného bývania. Ako si však vybrať toho správneho z množstva ponúk, neoklamať sa a neprísť o množstvo peňazí a nervov?

Radí Branislav Audy, produktový manažér Bramac.
www.bramac.sk

Pracuje s kvalitnými materiálmi 

Kvalitná strešná krytina je testovaná samotným výrobcom vo veternom tuneli (čo nebýva pri ostatných značkách obvyklé). Skúšajú sa v ňom rôzne vplyvy: simulované búrky, rýchle zmrazovacie cykly, horúčava, UV žiarenie aj nápory vetra. Iba systém originálnych doplnkov spolu s kvalitnou strešnou krytinou zaručí maximálnu funkčnosť strešného plášťa. Vďaka tomu vie kvalitný výrobca poskytnúť nadštandardnú, až 15-ročnú záruku na funkčnosť strechy, čo je 7,5-krát viac, ako je bežné pri zárukách na konkurenčné príslušenstvo.


Ukážka provizorného a nekvalitného napojenia krytiny na vikier

Ukážka provizorného a nekvalitného napojenia krytiny na vikier
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Zaujíma sa o detaily 

Správny majster s mnohými rokmi skúseností vie, s ktorými materiálmi sa pracuje dobre, ktoré sú kvalitné a ktoré nie. Dobrý odborník sa „nepodpíše“ pod materiály z pochybných zdrojov alebo pod lacné napodobneniny originálnych prvkov. Ak si vyberiete strešnú krytinu Bramac, dobrý majster vám dodá originálne doplnky Bramac. Iba tie sú vyvinuté presne na danú strešnú krytinu. Každý detail na streche má dopodrobna vypracované riešenie v podobe konkrétnych strešných prvkov a ich osadenia. Minimalizuje sa tak riziko zatečenia strechy. 

Máte na výber

Pri výbere strešného materiálu vám overený výrobca odporučí skúsenú realizačnú firmu, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Pracovníci sú pravidelne školení na položenie celého strešného systému a najlepší z nich disponujú certifikátom Bramac Majster.


Ukážka nekvalitne zrealizovného úžľabia

Ukážka nekvalitne zrealizovného úžľabia
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Nemá problém s reklamáciou

Dvojročná záruka na akýkoľvek problém je dnes štandardom, vyplývajúcim zo zákona. V mnohých prípadoch sa však môžete stretnúť s omnoho dlhšou zárukou. Kvalitní výrobcovia ponúkajú aj 15-ročnú záruku na funkčnosť strechy. Na mrazuvzdornosť strešnej krytiny môžete získať nadštandardných 30 rokov. Ak by sa počas nasledujúcich rokov niečo stalo, vďaka systémovej záruke prenecháte všetky starosti výrobcovi. V prípade uznanej reklamácie výrobca zabezpečí nielen dodávku chybného doplnku, ale aj jeho výmenu so zložením a opätovným položením krytiny. Systémová záruka na funkčnosť strechy sa tak skutočne oplatí! 

www.spolahlivastrecha.sk

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: strecha strešná krytina
Zdieľať článok

Diskusia