Zdroj: Terran

TERRAN – Kvalitné strechy, ktoré vydržia celé generácie

02. 04. 2024 Zdieľať

Betónová strešná krytina predstavuje v našich podmienkach obľúbené riešenie. K hlavným výhodám kvalitnej betónovej škridle patrí vysoká pevnosť, nosnosť, tvarová stálosť, vodotesnosť aj mrazuvzdornosť.

V portfóliu značky Terran nájdete aktuálne sedem rôznych modelov strešnej krytiny v pestrej farebnej škále, ktoré uspokoja milovníkov klasiky aj nadšencov moderných tvarov a farieb.

Danubia

Strešná krytina Danubia svojím klasickým tvarom a mäkkými líniami evokuje rieku a zvlnenú krajinu. Škridla ideálne zapadá do podmienok strednej Európy. Jej povrch je hladký, dvakrát farbený. Danubia je dostupná až v 11 vyhotoveniach a ponúka viaceré farebné možnosti, od tehlovočervenej až po čiernu. Môžete si vybrať z viacerých povrchových úprav ako Inova, ktorá zabezpečuje stálofarebnosť a lesk škridiel, EVO, ktorá predstavuje najmodernejší spôsob úpravy a výrazným spôsobom predlžuje životnosť strešnej krytiny a nakoniec ClimaControl, pomocou ktorej sa dá dosiahnuť úsporu energie a optimálny komfort bývania.

Rodinný dom so strešnou krytinou Danubia Carbon.

Strešná krytina Danubia Carbon. Zdroj: Terran

Rundo

Strešná krytina Rundo je tradičná bobrovka, ktorá sa vyznačuje jednoduchým použitím a vysokou estetikou. Hoci má klasický tvar, nachádza uplatnenie aj na strechách súčasných moderných stavieb. Rundo je v ponuke v štyroch vyhotoveniach. V sortimente nájdete pestrú škálu farieb s povrchovou úpravou EVO alebo Inova.

Rodinný dom so strešnou krytinou Rundo EVO Korall.

Strešná krytina Rundo EVO Korall. Zdroj: Terran

Zenit Max

Strešná krytina Zenit MAX zaujme svojím moderným hranatým tvarom a hladkým povrchom. Táto trendová škridla v sebe spája prvky orientu aj chladnú eleganciu severských krajín. Dostupná je v ôsmich vyhotoveniach s povrchovou úpravou EVO, ClimaControl alebo Inova.

Coppo 2018

Produktová línia Coppo vnesie vďaka svojim farebným odtieňom a tvaru na strechu vášho domu náladu slnečného Stredomoria. Dynamické línie strešnej krytiny s vlnitým profilom a tri farebné melírované vyhotovenia navyše dodajú každej budove zaujímavý vzhľad dýchajúci kreativitou. Strešná krytina je dostupná v povrchovej úprave ColorSystem.

Rodinný dom so strešnou krytinou Coppo Ferrara.

Strešná krytina Coppo Ferrara. Zdroj: Terran

Vlčanka

Strešná krytina Vlčanka s vlnitým profilom je charakteristická svojou vysokou kvalitou, výhodnou cenou a celkovou spoľahlivosťou. Povrch tejto strešnej krytiny je hladký a ošetrený úpravou Štandard, ktorá zabezpečuje dobrú rezistentnú schopnosť a stálofarebnosť. Vlčanka predstavuje efektívne riešenie, keďže sa v nej spája kvalita s estetikou. Je dostupná v jednom farebnom vyhotovení.

Synus

Produktová línia Synus zaujme svojím jedinečným vlnitým profilom, ktorý pripomína sínusoidu. Navyše má nízku hmotnosť, čo predstavuje ideálne riešenie pri rekonštrukciách starších domov. Vďaka svojmu elegantnému tvaru je však zaujímavou voľbou aj v prípade novostavieb. Dostupná je v siedmich farebných vyhotoveniach a s povrchovou Inova alebo EVO a ColorSystem.

Rodinný dom so strstrešnou krytinou echou Synus Inova.

Strešná krytina Synus Inova. Zdroj: Terran

Generon Max

Terran Generon MAX  je strešná krytina s integrovaným solárnym článkom, ktorý má také isté vlastnosti, ako ostatné súčasne vyrábané produkty firmy Terran Slovakia (odolnosť proti mrazu, presné rozmery, vodonepriepustnosť, povrchová ochrana), ale na povrch tejto krytiny sú integrované solárne články takým spôsobom, že spôsob ich ukladania a vzhľad sa takmer zhodujú s klasickými škridlami a ich pôvodná ochranná funkcia na celej ploche strechy je dokonale zaistená. Škridla Generon MAX  zároveň inovatívne využíva obnoviteľný zdroj energie a tým vám ponúka nielen estetické, ale aj ekologické riešenie bez kompromisov

www.terran.sk
www.generon.sk

Zdroj: PR článok Terran Slovakia s.r.o.

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: betónov šikmé strechy šindľová strecha strešné krytiny
Zdieľať článok
Ako na bezpečné odstraňovanie azbestu: Prečo je nebezpečný, kde sa s ním stretneme a čo obnáša demontážUrob si sám

Ako na bezpečné odstraňovanie azbestu: Prečo je nebezpečný, kde sa s ním stretneme a čo obnáša demontáž

Dať šancu starému nábytku sa oplatí! Z tuctových nástenných skriniek je dnes originálny príborníkUrob si sám

Dať šancu starému nábytku sa oplatí! Z tuctových nástenných skriniek je dnes originálny príborník

Drevené, betónové alebo plastové. Ktorý materiál je najlepší na vyvýšené záhony?Záhrada

Drevené, betónové alebo plastové. Ktorý materiál je najlepší na vyvýšené záhony?

Ako vybrať správny komín a ako správne kúriť, aby sa nezanášalUrob si sám

Ako vybrať správny komín a ako správne kúriť, aby sa nezanášal