Tip: Ako ušetriť na vykurovaní a ohreve vody

Tip: Ako ušetriť na vykurovaní a ohreve vody

27. 11. 2012 Zdieľať

Zmena dodávateľa je jednou z možností, ako výrazne a rýchlo znížiť svoje výdavky na zemný plyn. Ady Hajdu odporúča vykurovať a ohrievať vodu Modrým plynom.

— Advertorial spoločnosti RWE Gas Slovensko, s.r.o. —

Zmena dodávateľa predstavuje nenáročnú cestu k úspore výdavkov za zemný plyn. Napríklad, ak využívate plyn na vykurovanie a ohrev vody, tak pri spotrebe 40 MWh môžete so spoločnosťou RWE Gas Slovensko usporiť takmer 150 eur ročne. Najrýchlejšie si môžete Modrý plyn objednať prostredníctvom ONLINE formulára na www.ModryPlyn.sk a získať tak zľavu až do výšky 12 % z ceny za jeho dodávku. Všetci zákazníci, ktorí stihnú doručiť zmluvu na adresu spoločnosti do 10. decembra 2012, budú Modrý plyn od RWE Gas Slovensko odoberať od 1. februára 2013.
 

Ady Hajdu tiež kúri Modrým plynom

Známy herec Ady Hajdu je prvým odberateľom Modrého plynu. Podobne ako ostatných zákazníkov aj jeho presvedčila garancia trvalej úspory.  

Tip: Ako ušetriť na vykurovaní a ohreve vody

1171371
RWE Gas Slovensko, s.r.o.

Ady, pamätáte ako prebehla celá zmena? Po pravde ani neviem, že som niečo menil. Bolo to naozaj veľmi jednoduché. Prišiel za mnou predajca Modrého plynu, s ktorým som podpísal všetky náležitosti a bolo to. Nie je potrebné nič meniť, žiadne potrubia, všetko ostáva to isté.
Predajca prišiel priamo domov. Presne tak. Ten komfort je neskutočný. Rozumiem, že niektorí ľudia môžu byť zdržanlivejší a nedôverujú „cudzincom“ natoľko, aby ich vpustili do vnútra. No títo predajcovia Modrého plynu musia mať odznak Modrý plyn, a čo je dôležitejšie preukaz predajcu s takým číselkom. No a vy môžete zavolať na bezplatnú linku 0800 123 532 a tam vám podľa toho číselka povedia, či je to legitímny predajca.
Dnes je to už rok, čo odoberáte Modrý plyn. Veru tak. Aj ľudia si to pamätajú. Zastavujú ma a pýtajú sa naozaj to celý čas funguje? A ja odpovedám, áno, funguje. V našom domčeku v Lozorne kúrime, ohrievame vodu a varíme na Modrom plyne. No a popri tom šetríme. 
 

Ako získať Modrý plyn 

Získať Modrý plyn je jednoduché a bezplatné. Všetky administratívne úkony vybaví spoločnosť RWE Gas Slovensko za vás, postačí podpísať zmluvu a splnomocnenie. Ponuku Modrého plynu môžete získať na Zákazníckej linke 0850 123 998  alebo v zákazníckych centrách spoločnosti . Dohodnúť sa viete aj s niektorým z predajcov Modrého plynu. Najrýchlejšie si môžete Modrý plyn objednať prostredníctvom ONLINE formulára na www.ModryPlyn.sk  a získať tak zľavu až do výšky 12 % z ceny za jeho dodávku. A navyše vám po začatí dodávky vyplatíme odmenu 15 eur .
 

KARTA VÝHOD

Novinkou pre zákazníkov je Karta výhod RWE Gas Slovensko . S ňou môžu odberatelia Modrého plynu získať až 30 %-né zľavy na nákup tovarov a služieb v obchodoch označených logom Sphere card. Karta prináša aj praktické asistenčné služby pre domácnosť a množstvo špeciálnych akcií exkluzívne pre držiteľov Karty výhod RWE Gas Slovensko.

Tip: Ako ušetriť na vykurovaní a ohreve vody

1171229
RWE Gas Slovensko, s.r.o.

 
Kategória: Energia Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok