Zdroj: Dedoles

Novinka od Dedoles: Oslávte spolu s Floral kolekciou svoju ženskosť a jemnosť

12. 10. 2021 Zdieľať

Zahaľte sa počas jesene do prírodných materiálov a telových tónov s prímesou červenej. Dedoles pre vás pripravil jedinečnú Floral kolekciu, s ktorou si príde výnimočná každá žena. Vek či typ postavy pritom nehrá žiadnu rolu, pretože nová kúsky spodnej bielizne boli inšpirované práve krásou a silou nežného pohlavia.

Cítiť sa príjemne celý deň je častokrát neľahkou úlohou. Ťarcha povinností a hektický životný štýl nám to pritom neuľahčuje. Aj preto sa Dedoles dizajnéri snažili vytvoriť vskutku pohodlný set spodnej bielizne, ktorá vás nebude nepríjemne tlačiť či odierať.

Žena v kresle v spodnej bielizni

Oddajte sa komfortu prírodných materiálov. Zdroj: Dedoles

Svetlo sveta tak uzrela novinka v podobe nohavičiek vysokého strihu a rafinovaná podprsenka bez neforemných kostíc s vyberateľnými vypchávkami. Navyše, jemné ramienka, ktoré dokážete na chrbte zopnúť decentným háčikom, zároveň zabezpečia voľnosť pri akomkoľvek pohybe a stanú sa tak neviditeľnými aj v tielkovom strihu.

Dievča v spodnej bielizni a ponožkách na posteli

Set spodnej bielizne môžete doplniť o rovnako originálne ponožky. Zdroj: Dedoles

Mäkká organická bavlna v spojení s modalovými vláknami zas rozmazná všetky vaše zmysly. Mimoriadne príjemný set spodnej bielizne môžete dokonca oživiť vysokými ponožkami rovnakého dizajnu.

Floral kolekcia je ako stvorená pre milovníčky komfortu a dobrého vkusu. Očarili vás zemité farby alebo skôr inklinujete k jemným kvetinovým vzorom? V Dedoles ste na správnej adrese. Vyberte si z piatich originálnych prevedení a oddajte sa pohodliu počas celého dňa.

Ktorý vzor bude váš?

Zdroj: PR článok Dedoles, s. r. o. 

Kategória: Dizajn
Tagy: bavlna kolekcia komfort kvetinové vzory móda
Zdieľať článok